Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Rozumím
 

ČMZRB vyhlásila k 30.3.2020 záruční program COVID II

30. března 2020
 
COVID-II_basic

K dnešnímu dni vyhlásila Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. záruční program COVID II.

Žádosti do záručního programu COVID II budou přijímány od 2. dubna 2020. Záruční program COVID II usnadňuje přístup živnostníkům, malým a středním podnikatelům k provoznímu financování. Je určen pro podnikatelské subjekty, jejichž ekonomické aktivity jsou omezeny v důsledku výskytu koronavirové infekce a souvisejících preventivních opatření. Program je financován ze strukturálních fondů EU v rámci OPPIK. ČMZRB zveřejnila Žádosti a jejich přílohy budou přijímány pouze na oficiálních formulářích banky. Bližší informace k programu COVID II najdete ve Výzvě. Další informace k tomuto programu se v současné chvíli připravují.

Příjem žádostí o bezúročný úvěr COVID I byl pozastaven dne 20. března v 8:00, nyní probíhá jejich vyhodnocování. První podnikatelé již čerpají prostředky. Pokud Vás zajímá více informací o programech COVID I a II, využijte telefonní linky 246 017 397, která je vám k dispozici od pondělí do pátku v čase 8:00 – 18:00.