Zabezpečte svoji firmu před hackerskými útoky

 
19. června 2018, 09:00Jihočeská hospodářská komora
 

Jihočeská hospodářská komora připravila další ze série workshopů v rámci projektu Pohraniční region 4.0 – společně.digitálně.utvářet, tentokrát s názvem „Zabezpečte svoji firmu před hackerskými útoky".

Workshop se uskuteční 19. června 2018 na Jihočeské hospodářské komoře ve velké zasedací místnosti v Českých Budějovicích.

S rostoucí se automatizací v průmyslu rostou také rizika a možnosti útoku na klíčové řídící a kontrolní systémy, infrastrukturu a know-how, aktiva a reputaci organizací. V současnosti je trh s digitalizací, automatizací a IT bezpečností velmi komplikovaný a pro běžné společnosti nepřehledný.

S vynálezem kryptoměny Bitcoin byl objeven převratný princip pro uchování a zacházení s informacemi označovaný jako blockchain. Záhy začaly vznikat další kryptoměny a koncepčně zcela nová řešení organizace a efektivní správy v nejrůznějších oblastech lidské společnosti. Tyto revoluční technologie budou v blízké budoucnosti významným hráčem i ve specializovaných oblastech průmyslu a služeb.

Dnešní platforma blockchain se dá využít nejen pro mikrotransakce postavené na kryptoměnách, ale i pro logistiku nebo traceabilitu polotovaru, výrobku. To celé je postavené primárně na zabezpečení dat, opouštějících jednu entitu a mířících do druhé.

Na workshopu budou též představeny možnosti dotací - Jihočeské podnikatelské vouchery.

Cílovou skupinou přednášky jsou malé a střední podniky se zájmem o hlubší zavedení digitalizace a automatizace ve svých provozech, případně se zájmem o zvýšení IT bezpečnosti ve vlastním fungování.

Kapacita workshopu je omezena.

Více informací naleznete v přiložené pozvánce.

Společnost CITADELO, s.r.o. se specializuje na informační a procesní bezpečnost a její team pomáhá klientům udržet krok s vývojem bezpečnosti od roku 2006. V současnosti CITADELO poskytuje rozšiřující se portfolio služeb informační bezpečnosti s expertním zaměřením na bezpečnostní audity průmyslových kontrolních systémů a IoT řešení, penetrační testy webových i mobilních aplikací včetně síťové infrastruktury, bezpečnostní audity smart contract a blockchainových aplikací, hardening, odezvu na útoky a forenzní analýzu v případě hackerského útoku, komplexní zabezpečení systému a databází před průnikem třetích osob a konzultační a vzdělávací činnost. Team má zkušenosti s potřebami klientů v oblasti financí (bankovnictví, pojišťovnictví, zpracování kreditních karet), telekomunikací, médií, advokátních kanceláří, korporací ale i menších firem nebo organizací se specifickými potřebami.

 

Pozvánka