Přeshraniční kooperační setkání v oblasti automatizace, digitalizace a robotizace

 
20. listopadu 2018Jihočeský vědeckotechnický park, Lipová 1789/9, České Budějovice.
 

Jste dodavateli řešení v oblasti automatizace, robotizace či digitalizace a rádi byste představili své technologie a služby? Nebo Vás zajímá jaké moderní „chytré“ technologie mohou přispět ke zvýšení digitální úrovně Vašeho podniku? Jihočeská hospodářská komora pořádá v rámci projektu Pohraniční region 4.0 – společně.digitálně.utvářet akci s názvem „Přeshraniční kooperační setkání v oblasti automatizace, digitalizace a robotizace“, která se uskuteční 20. listopadu od 13:00 hodin v Jihočeském vědeckotechnickém parku.

Přeshraniční kooperační setkání nabídne expozici firem, které jsou dodavateli chytrých řešení v oblasti automatizace, robotizace a digitalizace. Program akce bude doplněn o panelovou diskusi s představiteli Jihočeského kraje a Dolního Bavorska na téma „Digitalizace v jižních Čechách a v Dolním Bavorsku“. Nebude chybět ani zajímavá přednáška, která představí, jaké jsou možnosti zjišťování stavu digitalizace v podnicích.

 

Přispějete s spolu s námi k rozvoji podnikatelského prostřední jižních Čech a získejte zároveň nové obchodní vazby a kontakty napříč regiony.

 

Přihlášky pro vystavovatele platí do 1. listopadu. Vystavovatelé se mohou přihlásit na emailu belohlavova@jhk.cz.

Přihlášky pro návštěvníky platí do 15. listopadu. 

Účast na této akci je bezplatná.

 

Všichni návštěvníci obdrží před zahájením akce seznam vystavovatelských firem.

Kontakt:

Šárka Bělohlavová, tel.: + 420 727 966 254, E-Mail: belohlavova@jhk.cz