Innovative Blockchain Hackathon

 
15. února 2019 - 16. února 2019Praha
 

připojte se k iniciativě agentury CzechInvest a společnosti IBM a sdílejte skrze své komunikační kanály se svými klienty a partnery výhody využití blockchainových technologií v běžném životě.

Ve dnech 15. až 16. února 2019 CzechInvest spolu s IBM pořádá v Praze
Innovative Blockchain Hackathon,
během kterého budou programátoři, grafičtí designéři, vývojáři a jiní techničtí nadšenci hledat využití blockchainových technologií v praxi.
Na účast v samotném hackathonu je připraví série odborných workshopů – s blockchainovými technologiemi je seznámí, ukáží, co je vůbec možné na blockchainu v aktuálních byznysových podmínkách postavit, a připraví je na možné právní překážky.
 
Blockchain dnes zažívá bouřlivý rozvoj i mimo oblast kryptoměn, a je tak obrovskou příležitostí nejen pro české firmy, ale i pro státní správu. Přináší lepší, efektivnější a levnější služby, nové podnikatelské příležitosti a dobře placená pracovní místa.
Naším cílem je rozšířit povědomí o výhodách blockchainových technologií a hledat nové a nové možnosti jejich využití v běžném životě. Účastníci únorového hackathonu se zaměří na oblasti finančních technologií, veřejných služeb, dopravy a logistiky a kosmických technologií. Pro vítěze je připravena nejen finanční odměna, ale hlavně podpora při dalším rozvoji jeho projektu.

více informací a registrace ZDE