Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Rozumím
 

Následujte úspěšné nápady minulých ročníků

26. listopadu 2019
 
Logo_nápady

V prvním ročníku soutěže zvítězil nápad virtuální laboratoře a dnes sídlí v JVTP úspěšný start-up s názvem Virtual Lab s.r.o, o který projevil zájem i ministr průmyslu Karel Havlíček a osobně si v jejich laboratoři vyzkoušel 3D brýle a jimi vyvinutou aplikaci Lets meet VR.

Od vítězství v „Jihoczechovi“ uběhlo jeden a půl roku a firma Virtual Lab s.r.o. nasbírala celou řadu dalších významných ocenění:

- vítězství v soutěži start-upů na Pasovské univerzitě,

- 3. místo v národním kole mezinárodní soutěže Creative Business Cup,

- účast v celostátní soutěži Podnikatel roku 2018,

- nominace do Soutěže Digitální Firma Roku 2019 v kategorii SLUŽBY.

 

Po skončení soutěže se propojila společnost Virtual Lab, s.r.o. s dalším soutěžícím společností Sever Game Studio s.r.o a společně založily novou společnost Virtual Lab Development, s.r.o.

 

Ve druhém ročníku soutěže zvítězil nápad pana Korbela ze společnosti HYDROSERVIS-UNION a.s. Zařízení pro provzdušňování vodních ploch - solární aerátor a mezi úspěchy této firmy je třeba zmínit podání dvou patentových přihlášek a vítězství v regionálním kole soutěže Vodafone Firma roku 2019.