Business STAR(t)

úterý, 25. dubna 2023

Business STAR(t)

Jste nováčkem v podnikání, anebo plánujete rozjet vlastní start-up? Zbystřete, máme tu pro vás event pro lidi s nápadem, startupy a začínající firmy! Nepropásněte svoji šanci zviditelnit se a chytněte se příležitosti navázat obchodní kontakty s partnery nejen z Jihočeského kraje.

Business STAR(t) je pořádán v rámci soutěže Cross Border Idea & Start-Up 2023, která je příležitostí pro získání výhry až 20 000 EUR a dalších výhod, o kterých se budete moci dozvědět více na naší akci. 

Odpoledne nabité o zkušenosti úspěšných startupů, ale i cool workshopy, kde budete mít jedinečnou příležitost zkonzultovat Vaše podnikatelské nápady a myšlenky. 

 
 

Program

Program průběžně doplňujeme.

16:00 hod   START akce
16:05 hod   STAR(t) příběh Michal Hanáček (Pilulka.cz)
16:45 hod   Panelová diskuze: Jihočeský kraj - místo pro Váš business a jak díky soutěži vystřelit svůj podnikatelský nápad
17:10 hod   STAR(t) příběh Anna Veselá (Spectoda)
17:50 a 18:40 Workshop I.: Realistický Business Plán = správná cesta k úspěchu - Kamila Hrdličková (Brandejsová)
  • Krátký přehled všech souvisejících oblastí spojených se startem podnikání.
  • Z čeho se skládá Business Plán pro začínající podnikatele.
  • Jak postupovat při tvorbě Business Plánu.
  • Konfrontace s nápadem. Účastníci sdílí ve skupině svůj nápad a úvahu nad každou oblastí, která byla v úvodu probírána. Účastník tak získá první rychlou zpětnou vazbu na svůj podnikatelský nápad a nasměrování k dalším aktivitám, které povedou k úspěšné realizaci podnikatelského nápadu.

17:50  a 18:40 Workshop II.: B2B prodej => Jak se dostat do firem - Zuzana Paulovics
19:20 hod   Networking s občerstvením

Ing. Kamila Hrdličková, MBA

Kamila má více jak 20 let zkušeností z oblasti marketingu, obchodu, projektového a krizového řízení. Zaměřuje se na konkrétní byznys a firmu. V praxi prošla manažerskými pozicemi v nadnárodních reklamních agenturách a telekomunikacích. Má zkušenosti s bankovními projekty, krizovým řízením ve strojírenské výrobě i gastro provozech. Své zkušenosti a pohled na podnikání využívá jako mentor a expert pro startupy i neziskové organizace. Realizovala již několik významných rebrandingů (např. Telefónica O2, Moneta Money Bank).

Zuzana Paulovics

Zuzana má za sebou rozsáhlé zkušenosti ze středního managementu velkých bank i ze zahraničí. Vždy se zabývala segmentem malých a středních podniků a před 4 lety vybudovala akcelerační program Start it @ČSOB, který podporuje inovativní podnikání a zvyšuje šance startupů na úspěch. V současné době se Zuzana zabývá především tématem validace – tj. ověřením poptávky na trhu.