Globální business z jižních Čech

čtvrtek, 18. května 2023

Globální business z jižních Čech

Chcete uspět na celosvětových trzích? Máme pro Vás návody od lidí, kteří na této cestě byli úspěšní.

Úspěch v celosvětovém měřítku už dávno není tak nedostupný, jak tomu bývalo. Dnešní svět je nakloněn inovacím, novým myšlenkám, nápadům a startupům, které dokáží proniknout na světové trhy. Připravili jsme pro Vás akci, na které se dozvíte od zkušených lidí, jakou cestu zvolit.

„Večer plný inspirace, příběhů a zkušeností těch, co už si tím prošli nebo vám mají co nabídnout.“

Akce se koná 18.5.2023, od 18:00, budově JVTP (Lipová 9, Č. Budějovic) ve spolupráci s týmem Startup Disrupt (www.startupdisrupt.com), Fakultou managementu VŠE v Jindřichově Hradci, Jihočeským krajem, Jihočeskou hospodářskou komorou a dalšími partnery.

Martin Ratolístka

KIWI.com

Martin je jedním z prvních zaměstnanců Kiwi.com, kde během několika let založil tři různá oddělení: Business Development, Data and Automation a Customer Support Systems. Dnes řídí produktovou strategii jednoho z klíčových týmů, jehož úkolem je zabezpečit co nejhladší zpracování objednávek pro všechny zákazníky a umožnit rezervace letenek za co nejnižší možné ceny.

Tomáš Turek

Daytrip
CEO společnosti Daytrip, která nabízí soukromou přepravu osob ve více než 90 zemích a na šesti kontinentech světa.

Jakub Krchák

MAMA AI

Spoluzakladatel MAMA AI, evropské technologické skupiny zaměřené na AI pro podnikání.  Jako ředitel MAMA AI se stará o obchodní strategii, marketing, interní procesy a o klíčové produkty.

Leoš Kubíček

Virtual Lab, s.r.o.

Karel Šimek

Adventurer Solutions

Ondřej Otáhal

Herbavita CZ

Karel Hudeček

VirtualTraining s.r.o.

Postupně zveřejňujeme další jména řečníků.