Investor ano, ne? Veřejný seminář soutěže Jihoczech

středa, 8. listopadu 2023

Investor ano, ne? Veřejný seminář soutěže Jihoczech

Kdy je ta nejlepší chvíle začít hledat investora, co k tomu potřebujete a vyplatí se to vůbec?

8.11.2023  I  15:00 - 17:00  I  JVTP, Lipová 9, ČB

V rámci workshopů soutěže Jihoczech jsme připravili veřejnou panelovou diskuzi na téma vstupu investora do podnikání.

S tím souvisí mnoho stategických otázek, na které Vám v diskuzi odpoví ti, kteří si tímto procesem již prošli a nebo z pohledu investorů, analytik investiční společnosti RSJ Investments Filip Tvrdek.

Na workshop návážeme networkingem, kde můžete získat důležité obchodní a podnikatelské kontakty.

Karel Šimek

Zakladatel start-upu Adventurer Solutions

Karel Šimek vede start-up Adventurer Solutions, který vyvijí platformu pro plánovánní outdoorových aktivit a orientaci na trase.

Tomáš Kocifaj

Zakladatel digitální agentury Brilo.Team

Tomáš Kocifaje je zakladatel digitální agentury Brilo.Team. Aktuálně zastává pozici CEO a jeho činností je řídit a rozvíjet společnost. Vede team 70 specialistů a s teamem pracuje na pro klienty jako je ZOOT, Under Armour, Národní Rozvojová Banka, Tukas, Orsay, Grada a další

Filip Tvrdek

Analytik v investičtní skupině RSJ

Filip působí jako analytik v investiční skupině RSJ, kde se zaměřuje na venture kapitálové investice v oblasti biotechnologií a zdravotnictví. Před RSJ pracoval v investičním bankovnictví a M&A poradenství. Na kapitálových trzích je aktivní od roku 2017. Filip absolvoval magisterský obor Finance na Vysoké škole ekonomické v Praze. Svou diplomovou práci napsal na téma Oceňování biotechnologických firem. Ve volném čase je hudebníkem, technologickým nadšencem, akciovým investorem a rád tráví čas se svou rodinou.