Jihoczech Startup Camp začíná v JVTP již zítra!

čtvrtek, 30. září 2021

JihoczechStartupCamp_web

Dvoudenní mentoringový program pro startupy, začínající podnikatele, zájemce o podnikání nebo podnikatele s novými nápady a technologicky zajímavými projekty začíná v Jihočeském vědeckotechnikém parku už zítra, 1.10.2021.

Třináct přihlášených účastníků se společně s vybranými mentory během dvou dnů podívá na svůj podnikatelský nápad z mnoha úhlů pohledu. A jak bude celá akce probíhat?

Začínáme v pátek 1.10.2021 v přednáškovém sále Jihočeského vědeckotechnického parku (JVTP, Lipová 9, České Budějovice). Celá akce bude probíhat v neformálním, zábavném, ale pracovně intenzivním duchu. Zkrátka uděláme společně maximum pro to, abychom posunuli přihlášené nápady co nejblíže realizaci. Čeká na nás spoutu práce, ale věříme, že si ji společně užijeme.

V úvodu proběhne krátká prezentace přihlášených nápadů, během které získají účastníci kempu první zpětnou vazbu od mentorů, zástupců Jihočeského vědeckotechnického parku a ostatních přihlášených. Fantazii se meze nekladou, originality se cení. V prostorách JVTP strávíme celý den a budeme úvodní podnikatelské nápady postupně usazovat do byznys reality. Bude to den nabitý informacemi, zkušenostmi lektorů a postřehy dalších účastníků. Zážitky a dojmy z celého dne prodiskutujeme na společném večerním networkingu.

V sobotu 2.10.2021 se opět setkáme v prostorách JVTP. Čeká na nás další várka informací a postřehů a postupnými kroky se propracujeme se k finální podobě a prezentaci všech nápadů a k posouzení toho, kam se úvodní myšlenky ve spolupráci všech zúčastněných posunuly. 

Celým programem nás bude provázet tým zkušených lektorů / mentorů: Petr Sobotka - garant programu, lektor Positioning vaší firmy / stratupu, Sales, Jiří Vácha - lektor Management firem / startupů a Daniel Vach - lektor oblasti Finance.

Chcete být u toho? Sledujte nás na Facebooku!