JVTP hostilo veletrh technologií

pátek, 26. května 2023

DSC_4872

Jihočeský Digi Hub pořádal dne 17.5.2023 akci, kde se představily tři významné technologie, nabízející revoluční možnosti v oblasti automatizace, výroby a interakce s digitálním světem.

Na veletrhu se představila společnost Zlín Robotics s.r.o., která přivezla své autonomní skladové roboty. Tyto roboty jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi a jsou schopny efektivně a bezpečně operovat v rámci skladových prostor. Jejich zapojení přináší zvýšení produktivity a snižuje lidskou závislost na manuálních činnostech.

Další společností, která se na veletrhu představila, byla společnost Cognex. Jejich nejnovější kamerový systém IN-SIGHT 3800, IN-SIGHT 2800 přináší vyšší rychlost, rozlišení a flexibilitu pro optimalizaci výkonu a zlepšení kvality výrobků. Systém In-Sight 3800 nabízí kompletní řešení pro automatizaci výroby, od jednoduchých kontrol až po složité klasifikace a čtení znaků.

Posledním představeným technologickým řešením byly chytré brýle Vuzix od společnosti AJKA-SOLUTION. Tyto brýle nabízejí široké spektrum využití v oblastech, kde je potřeba mít obě ruce volné a kde se digitální a virtuální svět prolíná s realitou. Umožňují dálkovou podporu servisních pracovníků, on-line video konference, vzdálené audity a zaškolování zaměstnanců. Vuzix brýle umožňují uživatelům interakci s digitálním světem při zachování plné kontroly nad okolím. Jejich využití se rozšiřuje v oblasti oprav strojů, asistence výrobních pracovníků, logistiky a zdravotnictví.
 

Návštěvníci veletrhu měli příležitost vyzkoušet si všechny technologie na vlastní kůži a seznámit se s jejich možnostmi a výhodami. Ve fotogalerii se můžete podívat na fotografie z akce.

Tato akce ukázala, jak rychle se technologický svět vyvíjí a jaký význam má pro moderní společnost.

Veletrh technologií v JVTP

středa, 17. května 2023

Veletrh technologií v JVTP
Veletrh technologií v JVTP
Veletrh technologií v JVTP
Veletrh technologií v JVTP