Konference Kyberbezpečnost po covidu v Českých Budějovicích

středa, 29. září 2021

kyberbezpecnost_30_9_2021

Již zítra dne 30.9.2021 spolupořádá JVTP v Českých Budějovicích konferenci na téma Kyberbezpečnost po COVIDU.

Jaké jsou nejaktuálnější kyberbezpečnostní typy útoků a jak jim ve firmách či organizacích čelit? Jak se mění kyberbezpečnost s COVIDem? Jak zajistit firemní či úřední textová nebo akustická data před jejich zcizením?

S rozvojem informačních technologií neustále roste počet rizikových jednání v kyberprostoru. Stále více firem, subjektů veřejné správy a kritické infrastruktury se potýká s více či méně úspěšným pokusem o napadení zařízení, odcizení dat, vymáhání výpalného, apod. To a mnohem víc se dozvíte v rámci konference Kyberbezpečnost po covidu v Českých Budějovicích. 

Konference Kyberbezpečnost po covidu se věnuje praktickým doporučením a prezentacím progresivních technologických řešení, která reagují na současné výzvy.

Program přináší nejnovější zjištění a praktická doporučení, jak se s aktuálními riziky a hrozbami kybernetického prostoru současnosti efektivně vypořádat.

Využijte příležitosti získat aktuální informace a know-how z oblasti současné digitální bezpečnosti.

Prezentující: NCA / CEDEG, vedení Jihočeského kraje  a partnerských technologických firem: AEC, ProID, ALEF/F5, Axenta, Novicom, SonicWall, TIS Partners a další.

Akci realizují: Národní klastrová asociace, Jihočeský kraj, Jihočeský vědeckotechnický park, středoevropský metaklastr CEDEG, Network Security Monitoring Cluster, CzechInvest, IRESA CZ.

Registrace je zdarma. 

Program a přihlášení ZDE. 

Těšíme se na Vás.