Kreativní Brainstorming v JVTP: Tvoříme strategii podpory kreativních oborů

úterý, 18. června 2024

Kreativní Brainstorming v JVTP: Tvoříme strategii podpory kreativních oborů

Dnes jsme v Jihočeském vědeckotechnickém parku hostili významnou akci zaměřenou na podporu kreativních oborů - Kreativní Brainstorming. Tato událost přinesla mnoho rozmanitosti, tvorby a nápadů, které jsou klíčové pro naši kreativní komunitu.

Diskuze a Tvorba

Setkání se zúčastnili profesionálové z různých kreativních oblastí, kteří společně diskutovali o tom, jakou podporu by přivítali pro rozvoj svých oborů. Účastníci měli možnost sdílet své zkušenosti, vyměňovat si nápady a aktivně se podílet na tvorbě podkladů pro novou strategii podpory kreativních oborů v našem kraji.

Aktivní Zapojení Komunity

Bylo inspirující vidět, kolik lidí je zapálených pro svou práci a je ochotných investovat svůj čas a energii do vytváření lepšího prostředí pro kreativní činnost. Naši kreativci se nebojí přinášet nové myšlenky a aktivně se podílet na rozvoji svého okolí.

Děkujeme za Podporu

Chtěli bychom vyjádřit velké poděkování všem, kteří nám pomohli workshop připravit, a hlavně těm, kteří se zúčastnili a přispěli svými nápady. Vaše energie a kreativita jsou pro nás nesmírně cenné.

Co nás Čeká Dál

Nyní je míček na naší straně. Budeme pokračovat v práci na strategii, která bude reflektovat potřeby a přání naší kreativní komunity. Těšíme se na další kroky a na to, jak společně posuneme kreativní obory v našem kraji kupředu.

Credit za spolupráci:

  • Jakub Bakule z Kulturní a kreativní federace
  • Tým odboru kultury Jihočeského kraje
  • Petr Peřinka z Budějovice 2028

Sledujte naše stránky a sociální sítě pro další informace a aktuality.