Pozvánka do JVTP na HACKATHON k projektu Regional Data

pondělí, 3. října 2022

Pozvánka do JVTP na HACKATHON k projektu Regional Data

Přijměte naši pozvánku k účasti na Hackathon, který se bude konat v prostorách JVTP ve dnech 13. a 14. října 2022.

Cílem Hackathonu, který je součástí projektu RegionalData je hledání nových a zajímavých služeb založených především na otevřených datech veřejných institucí v jižních Čechách a Bavorsku. Chcete si vyzkoušet, jak s takovými daty pracovat, nebo máte přímo nápad na zajímavou aplikaci? Pak je tento hackathon právě pro vás! Jste vývojář, datový vědec, analytik, GIS specialista – pak se jistě můžete zapojit do vývoje. Nejste? Nevadí.

Přijďte se podělit o svoje nápady a pomozte týmu navrhnout zajímavé řešení a třeba pomoci s testováním a zpětnou vazbou. Hackathon je otevřený jak týmům, tak jednotlivcům. Nebojte se přijít sami a zapojit se do již existujících týmů, nebo sestavit svůj vlastní až na místě.

Kdy a kde: 13. října od 12hod a 14. října od 12 hod, Jihočeský vědeckotechnický park, Lipová 1789/9, České Budějovice

Program a Registrace na HACKATHON. Pro případné dotazy kontaktujte: Ing.Tomáš Jakubec, jakubec@jvtp.cz.

Pro hackathon jsme připravili řadu datových sad z různých obcí a institucí Jihočeského kraje a Bavorska. Mezi jinými i datové sady obsahující polohy odpadních nádob na tříděný odpad, sportoviště, defibrilátory AED, údaje z registru psů a další. Ale hlavně máte možnost nás požádat o konkrétní dataset a pokud to bude v našich silách, připravíme data přesně pro váš zamýšlený projekt.

Těšíme se na Vaši účast.