Pozvánka na interaktivní seminář Co dělat s obchodem, když se svět zastaví?

pátek, 27. března 2020

Pozvanka_Co-delat-kdyz...

Vážení podnikatelé, dovolte, abychom Vás touto cestou pozvali na interaktivní online seminář, kterým bychom rádi přispěli k řešení aktuální otázky: Co dělat s obchodem, když se svět zastaví?

 

Současná situace související s opatřeními týkajícími se epidemie COVID-19 téměř z hodiny na hodinu změnila fungování nás všech. Zastavily se každodenní aktivity v našem osobním i profesním životě a takřka na nulu spadl veškerý běžně fungující obchod (s výjimkou vybraných prodejen a vybraných prodejů přes e-shopy). Taková situace představuje pro řadu firem výrazné ohrožení jejich existence. Velká řada majitelů firem, obchodních ředitelů či samotných obchodníků se nyní potýká s otázkou: "Co s obchodem, když se svět skoro úplně zastavil?"

Zveme Vás tímto k interaktivní diskuzi k otázkám typu:

  • Jak stabilizovat stávající projekty či kontrakty?
  • Co můžeme / nemůžeme řešit se stávajícími klienty?
  • Je prostor pro nové obchody?
  • ...

Nejen na tyto otázky budeme odpovídat během našeho online semináře. Seminář bude veden s odbornou garancí lektora Jaroslav Salva, který se v roce 2018 vydal na cestu mentora a konzultanta s cílem pomáhat lidem a organizacím v jejich rozvoji. K tomu využívá zkušenosti, načerpané během předchozích 21 let práce na různých manažerských pozicích jak v malých českých společnostech, tak i ve velkých amerických korporacích. Více informací o lektorovi najdete zde.

Další informace najdete v přiložené pozvánce. Abychom zajistili možnost interaktivní účasti a zodpovídání případných dotazů kohokoli z účastníků, je kapacita semináře částečně omezena. Z tohoto důvodu prosíme o Vaši předchozí registraci na https://doodle.com/poll/25iaxep4htupkh2f, popř. na emailu moravcova@jvtp.cz. Účast na semináři je bezplatná.

Těšíme se na setkání s Vámi v online prostoru!