Pozvánka na nový stážový program 2021 pro studenty EF JU !!!

pondělí, 12. dubna 2021

Pozvanka_RPA2021_imgII

Jihočeský vědeckotechnický park, a.s.  (JVTP) v rámci projektu Jihočeský Digi Hub startuje 16. 4. 2021 ve spolupráci s Ekonomickou fakultou JU a firmou Microsoft další ročník stážového programu s názvem RPA 2021 (Robotická Procesní Automatizace).

Jedná se o pokračování úspěšného pilotního projektu, který byl zahájen již v minulém roce na platformě UiPath. RPA 2021 je připravený pro nové studenty z JU EF a má stejný princip výuky, tentokrát na platformě Microsoft. V rámci stážového programu dostane každý účastník ucelený přehled o způsobech a možnostech automatizace procesů  pomocí RPA nebo-li Robotická Procesní Automatizace, chcete-li softwarová robotika. Tento stážový program je zaměřený na všechny studenty, kteří mají základní znalost anglického jazyka, analytické myšlení, zájem a motivaci k rozvoji inovativních řešení v oblasti robotizace, automatizace

Epidemická situace s Covidem-19 nám jasně ukázala, že je ten správný čas začít přemýšlet nad větším využitím automatizace ve firmách a úkolech každého z nás. Již dnes pracujeme většinou v on-line světě, komunikujeme běžně s automatickým chatbotem a kolikrát ani nevíme, jestli na druhé straně je člověk, nebo softwarový robot. Automatizace je skvělý způsob, jak efektivně snížit zbytečnou zátěž pracovníků a umožnit využití uvolněné kapacity k důležitějším a kreativnějším úkolům s přímým dopadem na klienty. Rychlá návratnost investice, transparentní zpracování agendy a velká škálovatelnost, jsou společně s realizací v řádech několika týdnů zásadní konkurenční výhody a nejedna firma již tyto benefity využívá. Navíc díky mediální oblibě, může RPA - automatizace pomoci zobrazit jednotlivé organizace jako moderní společnosti držící „krok“ s technologickými trendy.

A proto nepromeškejte tuto šanci a zapojte se do nového stážového programu RPA 2021. Získejte zdarma pro sebe obrovský benefit, využitelný na trhu práce. Odborníci na RPA chybí a Jihočeský Digi Hub nabízí snadnou cestu, jak se RPA odborníkem stát.

Budete-li mít zájem o další informace, kontaktujte nás prosím e-mailem nebo telefonicky: JVTP, a.s.: Ing. Ivan Tekel, MBA, e-mail: tekel@jvtp.cz, tel.: 777 780 976