První webinář k projektu VReduNet, tentokrát na rakouské straně

čtvrtek, 27. května 2021

Logo_VR_eduNet

Kolegové z rakouského Linze pořádají v rámci našeho společného projektu VReduNet zajímavý webinář zaměření na virtuální realitu. Od zkušených odborníků z praxe se dozvíte zajímavosti z oblasti virtuálního tréninku a jeho využití v různých odvětvích. Neváhejte se přihlásit a užijte si hodinku nabitou virtuální realitou!

Projekt VReduNet je společným projektem Jihočeského vědeckotechnického parku, Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, rakouské Education Group a Business Upper Austria. Jedná se tedy o mezinárodní iniciativu zabývající se možnostmi zapojení technologie virtuální a rozšířené reality (VR, AR) do vzdělávání a školení zaměstnanců.

Cílem projektu je vybudovat přeshraniční síť spolupracujících subjektů, která se bude zabývat využitím AR / VR v obchodní praxi a ve vzdělávání, naváže na nové trendy v této oblasti a umožní snadné a efektivní osvojování potřebných znalostní a dovedností.

Pro více informací navštivte webové stránky projektu a zaregistrujte se pro odběr novinek, pozvánek na tematické akce a možnosti zapojení do sítě.

Více o semináři na:
www.biz-up.at/veranstaltungen/detail/virtual_reality_the_future_of_trainings
www.linkedin.com/feed/update/urn%3Ali%3Aactivity%3A6803222364386590720/?actorCompanyId=18872135