Reportáž JČ1 Televize jižní Čechy o službách JVTP

úterý, 22. prosince 2020

Logo link

Zvýhodněné služby Jihočeského vědeckotechnického parku představil divákům JČ1 Televize jižní Čechy František Mlčák, ředitel organizace.

V rozhovoru František Mlčák vysvětluje společnou iniciativu Jihočeského vědeckotechnického parku a Jihočeského kraje, která je určena zejména malým a středním podnikatelům působících v jižních Čechách a podporuje rozvoj zajímavých podnikatelských myšlenek a nápadů, inovativnost firem a využívání příležitostí, které přináší nové technologie a výsledky výzkumu a vývoje. Zvýhodněné služby a další doprovodné aktivity a projekty Jihočeského vědeckoteckotechnického parku, akciové společnosti založené Jihočeským krajem, jsou dostupné v objektu vědeckotechnického parku záměrně situovaném v areálu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. 

www.jvtp.cz  www.inovovoucher.cz  www.jihoczech.cz  www.jvtp.cz/digihub

 

Na rozhovor s ředitelem Jihočeského vědeckotechnického parku navazuje reportáž ze šumavské dílny Milana Dutky, finalisty ročníku 2020 soutěže podnikatelských nápadů Jihoczech, který pod značkou Úcta Dřevu tvoří s úctou ke dřevu, životu, přírodě dřevěná umyvadla.

www.uctadrevu.cz  www.jihoczech.cz