Seminář DIGITÁLNÍ INOVACE: FIRMA 4.0

čtvrtek, 10. října 2019

digi_INOVACE

Dne 15. října od 9:00 se v prostorách Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích uskuteční seminář Digitální inovace: Firma 4.0, který pořádá agentura CzechInvest ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR v rámci Roku digitálního podnikání.

Během dopoledne budete mít možnost dozvědět se více o novinkách z oblasti digitalizace. V rámci workshopu od společnosti Digiskills zjistíte, jak můžete Vaše podnikání díky zavedením prvků digitalizace a chytrých technologií posunout zase o kousek dál. Společnost Virtual lab Vám představí využití virtuální reality nejen ve výrobě a Jihočeský vědeckotechnický park svůj nový projekt Jihočeský Digi Hub.

CO?                     Seminář Digitální inovace: Firma 4.0
KDE?                   JVTP, Lipová 1789, České Budějovice 
KDY?                   15. 10. 2019 9:00  
PRO KOHO?        Malé a střední podniky, velké společnosti

 

Co je Firma 4.0?
Je to firma, jejíž zaměstnanci umí využívat počítače, tablety či chytré telefony k tomu, aby byli produktivnější a uměli udělat více práce za méně času. Umějí také spolupracovat v online prostředí díky využívání moderních aplikací v „cloudu“, díky čemuž mohou pracovat odkudkoli a mají neustále k dispozici důležitá data, soubory či úkoly. Za pomocí automatizace a digitalizace procesů netráví mnoho času papírováním, protože většina komunikace se děje v digitální podobě, což zrychluje činnost firmy a ubírá nudnou práci zaměstnancům. Díky kvalitnímu online marketingu má stále více zákazníků, kterým dokáže poskytovat stále lepší služby a lépe s nimi komunikovat přes online kanály, na které jsou zákazníci zvyklí.


Účast na akci je bezplatná.
Registrace je možná do 13. 10. 2019, pomocí registračního formuláře na našem webu ZDE.