Seminář Spolupráce škol a firem

úterý, 24. října 2023

Seminář Spolupráce škol a firem

Představujeme nový program Ministerstva průmyslu a obchodu - Spolupráce škol a firem. Přijďte se dozvědět, jak získat až 70% dotaci na praxi studentů ve vaší firmě.

24.10.2023  I  10:00 - 12:00  I  JVTP, Lipová 9, ČB

Pro koho je seminář určen: Zástupci škol a firem.

Tato příležitost umožní firmám navázat kontakt se studenty, poskytnout jim praktické dovednosti a identifikovat talentované jedince. Pro školy znamená tato spolupráce rozšíření zkušeností studentů, posílení reputace školy a rozvoj praktických dovedností.Seminář jsme připravili ve spolupráci s API (Agentura pro podnikání a inovace)

Hlavní řečník: Seminářem nás odborně provedou Kateřina Moravanská a Petra Rozkošná z regionální kanceláře Agentury API pro Jihočeský kraj, online formou bude přítomna také Kateřina Svobodová, garantka programu na národní úrovni.

Registrace: Účast na semináři je zcela zdarma. Registrace probíhá online na následujícím odkazu: Registrace ZDE

Další informace: Pro více podrobností o programu a možnostech spolupráce navštivte stránku programu Spolupráce škol a firem.

Přijďte se připojit k nám na tomto informativním semináři a zjistěte, jak můžete využít tuto jedinečnou příležitost pro posílení spolupráce mezi školami a firmami.

Pozvánka na seminář

Program Spolupráce škol a firem