Semináře o sociálních sítích a hodnocení projektů

úterý, 11. listopadu 2014

Listopadové semináře Regionální kontaktní organizace

Regionální kontaktní organizace jižní Čechy –ERA si Vás dovoluje pozvat na semináře, které se budou konat v závěru listopadu.
Dne 25.11.2014 se  v zasedací  místnosti Jihočeského VTP, Lipová 1789/9 v Českých Budějovicích (nová budova v areálu Kampusu JU) bude konat seminář „Nová média a sociální sítě ve vědecké komunikaci“. Na semináři, který proběhne od 9:00 do 16:00 hod. , Vás Mgr. Martin Maruniak mimo jiné seznámí se základními technikami a praktickými tipy pro využití sociálních sítí v komunikaci vědců. Seminář se zaměří i na téma virtuálního networkingu, tvorbu sítí a strategií, které je možné využít při rozvoji odborných kontaktů v oblasti výzkumu.
Více o semináři na webu Regionální kontaktní organizace jižní Čechy.

Dne 26.11.2014 se v zasedací místnosti JAIP, Na Zlaté stoce 1619 v Českých Budějovicích bude konat seminář „Hodnocení projektu – jak pracuje hodnotitel“. Pozitivní hodnocení projektu hodnotitelem je prvním krokem k získání finanční podpory pro projektový návrh. S Ing. Radkou Pittnerovou si na reálném projektu vyzkoušíte, jak hodnotitel pracuje a  touto zkušeností se budete inspirovat při přípravě vlastního projektu. Seminář proběhne od 10:00 do 14:00 hod.
Více o semináři na webu Regionální kontaktní organizace jižní Čechy.

Registrace na semináře je možná zasláním vyplněného registračního formuláře do 22. (Nová média a sociální sítě) resp. 24.11. 2014 (Hodnocení projektu). Účast na seminářích je bezplatná