Společné akce Jihočeského Digi Hubu a Czechitas

úterý, 8. března 2022

Společné akce Jihočeského Digi Hubu a Czechitas

V rámci aktivit Jihočeského Digi Hubu proběhlo jednání s firmou Czechitas ohledně plánu společných aktivit pro rok 2022. Jihočeský Digi Hub a Czechitas již dlouhodobě spolupracují na akcích, které podporují rozvoj digitálních dovedností v Jihočeském regionu.

Jihočeský Digi Hub a Czechitas dlouhodobě spolupracují na akcích, které podporují rozvoj digitálních dovedností v Jihočeském kraji. Protože obě strany vidíme, že v minulosti tyto akce měli velký ohlas (a někdy je nezastavila ani pandemická situace), připravujeme postupně plán akcí, na kterých můžeme jednotlivě participovat a přispět k rozvoji digitální vzdělanosti a následně lepšímu uplatnění při hledání zaměstnání pro účastníky těchto akcí. Většina akcí bude zaměřena na otázky kyberbezpečnosti, IT dovedností, programování, robotiky, datové analytiky a podobně.   

První větší akcí Czechitas v rámci spolupráce s Jihočeským Digi Hubem bude akce FAMILY DAY, který se uskuteční dne 23.4.2022 v prostorách Jihočeského vědeckotechnického parku, jehož součástí bude celodenní program pro rodiny s dětmy a také večerní školení pro rodiče na téma “Bezpečná síť“.

O všech společných akcích Vás budeme včas informovat a těšíme se na Vaší účast.