Vědeckotechnický den v JVTP

pátek, 15. září 2023

Vědeckotechnický-den_1620x1080px

Staňte se objeviteli a prozkoumejte úžasné technologie budoucnosti, robotiky a fascinující mikroskopické světy. Přijďte v sobotu 7. října 2023 do JVTP a připojte se k nám na této úžasné vědecké pouti, která je určena pro děti i dospělé!

Jste zvědaví, jak vypadá skenování ve 3D? Na naší akci si to můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Pro ty, kdo touží po dobrodružství, máme připravený vstup do virtuální reality, kde se ocitnete v úplně jiném světě.

A co říkáte na to, že byste mohli zjistit něco o svém genetickém záznamu z jednoduchého vzorku slin? Naše genetické vyšetření ze slin vám může odhalit fascinující informace o vašem dědičném základu.

S dětmi určitě nechcete vynechat naši dětskou laboratoř techniky a robotiky.

A co umělá inteligence? Naše ukázky umělé inteligence vám ukážou, jak se stroje učí a jak mohou provádět složité úkoly.

Pokud se zajímáte o svět kolem nás na mikroskopické úrovni, naše expozice vám odhalí úžasný mikrosvět, který nás obklopuje každý den, a který bývá často přehlížen. A pokud vás zajímá, jak se dají efektivně řídit elektrická zařízení v obytných vozidlech, přijďte se podívat na inteligentní řízení vnitřní elektroinstalace obytných vozů.

K tomu všemu si můžete vychutnat pohybové aktivity a občerstvení, abyste měli dostatek energie na objevování všech těchto úžasných technologií.

A nejlepší na tom všem? Vstup na naši akci je zdarma! Takže neváhejte a připojte se k nám na této nezapomenutelné vědecké pouti.

Těšíme se na vás a na společné objevování budoucnosti!