Veletrh technologií v JVTP

středa, 17. května 2023

Veletrh technologií v JVTP

Přijďte si vyzkoušet nové technologie.

Jihočeský Digi Hub připravil dopolední akci, na které si budete moct vyzkoušet špičkové technologie současnosti od autonomních skladových robotů, přes automatizované kamerové systémy až po aplikace rozšířené reality. "Pro návštěvníky jsme připravili technologie, které si mohou sami vyzkoušet v praktických ukázkách,"  zve na akci Ivan Tekel z Jihočeského Digi Hubu.

Akce se koná 17.5.2023 od 9:00 do 12:00, v budově JVTP (Lipová 9, Č. Budějovice).

Na veletrhu se Vám představí řešení společností Cognex, Zlín Robotics s.r.o. a AJKA-SOLUTION s.r.o.

Zlín Robotics s.r.o. Vám představí budoucnost obsluhy skladů - autonomní skladové roboty.

Cognex představí kamerový systém IN-SIGHT 3800, IN-SIGHT 2800.

Díky vysoké rychlosti, vysokému rozlišení a flexibilitě umožňuje systém In-Sight 3800 optimalizovat výkon, zlepšovat kvalitu výrobků a držet krok s měnícími se požadavky. Tento plně integrovaný systém vidění poskytuje kompletní řešení pro automatizaci výroby, od jednoduchých kontrol přítomnosti/nepřítomnosti až po složité klasifikace, čtení znaků a další.

AJKA-SOLUTION s.r.o.

Chytré brýle Vuzix nabízejí široké spektrum využití tam, kde je potřeba mít obě ruce volné a kde se digitální a virtuální svět prolíná s realitou.

Tyto brýle poskytují největší výhody při dálkové podpoře servisních pracovníků, on-line video konferencích a vzdálených auditech, ale také při zaškolování a trénování nových zaměstnanců.

S Vuzix brýlemi mohou uživatelé interagovat s digitálním světem a přitom zachovat plnou kontrolu nad svým okolím. Využívají se při opravách strojů, při asistenci výrobních pracovníků, v logistice, ale také v oblasti zdravotnictví.

Výhody chytrých brýlí Vuzix jsou mnohostranné a jejich využití je neomezené. Vyzkoušejte je na vlastní kůži na Veletrhu technologií v JVTP v Českých Budějovicích, kde se dozvíte více o jejich možnostech a využití.

Veletrh technologií v JVTP

středa, 17. května 2023

Veletrh technologií v JVTP
Veletrh technologií v JVTP
Veletrh technologií v JVTP
Veletrh technologií v JVTP