Workshop Digitální kancelář v JVTP

pondělí, 3. dubna 2023

Workshop Digitální kancelář v JVTP

Zajímá Vás, jak zautomatizovat procesy v kanceláři? Ušetříte tím spoustu práce, starostí a vyvarujete se chyb.

Jihočeský Digi Hub pro Vás připravil workshop, na kterém se naučíte zautomatizovat opakující se backoffice procesy.

Naučíte se i naprogramovat vlastní aplikaci. Odteď už budete umět další procesy zautomatizovat sami. Je to jednodušší, než si myslíte.

Program

9:00 - 9:15 Zahájení
9:15 - 11:00 Prezentace a workshop
Programem Vás provedou:

Adam Bárta, Tabidoo

Vytvořit si firemní aplikaci přesně podle svých potřeb nebo si vybrat z dostupných šablon je díky Tabidoo otázkou několika kliknutí. Doba složitého vývoje informačního systému je už dávno pryč a nyní můžete jednoduše, rychle a efektivně vytvářet aplikace bez znalosti programování.

Radim Studzinski, Digital Solutions

Společnost Digital Solutions, s.r.o. vyvíjí SW na zakázku už více než 19 let. Za tu dobu máme letité zkušenosti s integrací podpisových platforem do našich informačních systémů. Na základě náročných požadavků od našich klientů jsme potřebovali více automatizovat, lépe konfigurovat a variabilněji podepisovat. A tak vznikl vlastní produkt DigiSign.

Martin Kratochvíl, AJKA-SOLUTION

AJKA-SOLUTION s.r.o. vám pomůže zrychlit přechod k digitalizaci. Začněte si jednoduše vytvářet vlastní digitální formuláře v aplikaci YouService. LOJZA vám to ukáže na konkrétních případech. Proč je dobré digitalizovat? Jaké to přináší výhody krom těch ekonomických? Proberete s Martinem Kratochvílem

Adriana Kokuňková, wflow
Cloudová aplikace wflow vás provede světem automatizovaného účetnictví. Vyřeší za vás nudnou administrativu a zbytečnou a manuální práci. O tom, kam směřují účetní technologie a proč byste neměli podceňovat aktuální trendy, se rozpovídá ve své přednášce Adriana Kokuňková.