Zbývá posledních pár dní do uzávěrky přihlášek do letošního ročníku soutěže Jihoczech

čtvrtek, 8. září 2022

Zbývá posledních pár dní do uzávěrky přihlášek do letošního ročníku soutěže Jihoczech

Přemýšlíte o vlastním podnikání? Chcete podnikat na jihu Čech? Jihočeský vědeckotechnický park pro vás ve spolupráci s Jihočeským krajem a dalšími partnery připravil již pátý ročník dnes už tradiční soutěže podnikatelských nápadů Jihoczech.

Také v letošním ročníku jsme připravili zajímavý program, který bude odstartován 30. září 2022 akcí s názvem Jihoczech Startup Camp. Půjde o jednodenní neformální, ale pracovně intenzivní setkání nositelů nápadů s týmem zkušených mentorů. Dle slov účastníků loňského Campu jde o akci, která poskytuje první zpětnou vazbu na přihlášené nápady jak od profesionálů, tak od stejně začínajících podnikatelů - účastníků programu. Díky ní bude nápad dále rozpracováván v optimální podobě.

Následuje série bezplatných odpoledních workshopů na téma finance, daně, marketing, byznys plán, firemní IT, prezenatační dovednosti a další. Každý si vybírá podle svých potřeb a časových možností. Odborní lektoři a mentoři jsou účastníkům k dispozici také k individuálním konzultacím mimo stanovený harmonogram akcí. 

Slavnostní finále soutěže se uskuteční 23. listopadu 2022. Tři nejlepší finalisté získají finanční odměnu, možnost bezplatného pronájmu prostor v Jihočeském vědeckotechnickém parku a další zajímavé ceny. Pro všechny přihlášené připravil tým organizátorů prostředí, které je inspirativní, motivační a skvělé pro vzájemný networking. Jakmile se stanete jeho součástí, soutěží to zdaleka nekončí. 

Potřebujete více informací? Najdete je na www.jihoczech.cz. Jdete do toho s námi? Vypňte jednoduchou přihlášku a vítejte v letošní partě! Ale pozor, přihlášku je možné podat už jen do středy 14.9.2022!

Těšíme se na vás!