Inspirujte se od firem v regionu.

pondělí, 30. září 2019

DigiHub_logo_web

Staňte se součástí digitálního hubu a získejte informační podporu.

Unikátní platforma spolupracujících organizací, která chce pomoci při řešení otázek s nastupujícím trendem digitalizace napříč všemi odvětvími. Tak by se dal jednou větou představit Jihočeský Digi Hub, který rozbíhá Jihočeský vědeckotechnický park, a.s. ve spolupráci s Technologickým centrem Písek s.r.o.

„Platforma pomáhá s kompletním nastavením procesů digitalizace zejména v malých a středních podnicích v Jihočeském kraji. Služby, znalosti a zkušenosti nabízené v rámci Jihočeského Digi Hubu mohou každopádně využít i zástupci veřejné správy, školských zařízení nebo akademického či vědecko-výzkumného prostředí,“ uvádí František Mlčák, ředitel Jihočeského vědeckotechnického parku.

Jihočeský Digi Hub pomáhá s rozvojem ekonomiky regionu, zejména s ohledem na využívání digitálních technologií vedoucích ke zvýšení konkurenceschopnosti a tržní atraktivity výrobků, služeb a celých podniků nejen na území Jihočeského kraje.

Dílčí aktivity Jihočeského Digi Hubu byly podpořeny v rámci projektu Kompetence pro podporu digitalizace (KPF-01-168) financovaného z Fondu malých projektů Rakousko – Česká republika v rámci programu Interreg V-A Rakousko-Česká republika.

Na závěr dodejme, že Jihočeský Digi Hub je členem sítě evropských digitálních inovačních hubů schválené Evropskou Komisí a je na základě toho uveden v Evropském katalogu digitálních inovačních hubů.

 

Dititalizace. I tady. I u vás.

https://www.youtube.com/watch?v=483uEcyYcWE

logo Interreg