Startup camp soutěže Jihoczech začal

čtvrtek, 12. října 2023

Startupu camp soutěže Jihoczech začal

Dnes jsme Startup campem odstartovali sérii odborných workshopů pro účastníky soutěže Jihoczech. A můžete se zúčastnit i Vy!

Od 18.10. začínáme pravidelně každou středu pracovat s účastníky soutěže Jihoczech a připravovat je na finálové kolo, kde budou své projekty prezentovat porotě, ale i Vám, veřejnosti. Pro účastníky máme připravena ta nejdůležitější témata, které je provedou složitou cestou začátků podnikání. A některá témata jsme odemkli i pro veřejnost. I Vy tedy můžete využít know-how našich zkušených lektorů a zapracovat techniky i do svých podnikatelských projektů.

První seminář, který můžete využít, je seminář ESG Kurz udržitelnosti pro byznys, který se koná již 18.10.2023 od 9:00 do 16:30. Běžná cena tohoto semináře pro je 4.900,- Kč, ale my Vám ho přinášíme zcela zdarma! Stačí se jen včas registrovat zde.

V průběhu řízených workshopů si účastníci osvojí témata jako jsou legislativa založení společnosti, cenotvorba, prezentační dovednosti, marketing, ale i jednu z nejdůležitějších oblastí - vstup investora do podnikání.

Právě toto téma bude dalším veřejným seminářem s návzem Investor ano, ne?, který se bude konat 8.11.2023 od 15:00 do 17:00. Kdy je ta nejlepší chvíle začít hledat investora, co k tomu potřebujete a vyplatí se to vůbec? Na tyto a další otázky Vám odpoví ti, kteří si tímto procesem již prošli a nebo z pohledu investorů Jan Faflík ze investorské společnosti RSJ Investments.

Finálové kolo soutěže se uskuteční před odbornou porotou a zraky veřejnosti 29.11.2023 od 13:00, na které navážeme networkingem, kde můžete získat důležité obchodní a podnikatelské kontakty.

První den Startup campu jsme zakončili v BudeHubu na talkshow s Oliverem Dlouhým, zakladatelem Kiwi.com.

Sledujte cestu našich soutěžících.

Startup camp soutěže Jihoczech

čtvrtek, 12. října 2023

Startupu camp soutěže Jihoczech
Startupu camp soutěže Jihoczech
Startupu camp soutěže Jihoczech
Startupu camp soutěže Jihoczech