Jihočeské podnikatelské vouchery do 27. září

úterý, 11. září 2018

logo-vouchery

Uvažovali jste někdy o dotaci pro Vaše podnikání, ale odrazovala Vás přílišná byrokracie? Zkuste Jihočeské podnikatelské vouchery. Jde o jednoduché dotační schéma poskytující podporu malým a středním podnikům z Jihočeského kraje na nákup služeb od výzkumných organizací z celé ČR. Cílem Jihočeských podnikatelských voucherů je především usnadnit vzájemnou spolupráci mezi firemní a akademickou sférou, naučit obě strany, jak tuto spolupráci realizovat, podpořit je v budování vzájemné důvěry a nechat je vyzkoušet si, že vzájemná spolupráce může být přínosná pro obě strany.

Právě vyhlášená výzva Jihočeských podnikatelských voucherů je v pořadí již pátá, která se v rámci dotačního programu otevírá jihočeským podnikům. Mohou získat dotaci na pořízení služeb v hodnotě až 150 000 Kč při spoluúčasti 25 %. Lze pořídit například měření či diagnostiku při zavádění nových výrobků, vývoj software či hardware, modelování a simulace dějů nebo design nových výrobků a jiné služby, které podnikatelský subjekt vlastními kapacitami nezvládne a které potřebuje pro své inovační aktivity.

Žádost se vyplňuje do on-line formuláře na webových stránkách www.inovoucher.cz a přikládá se k ní nabídka od poskytovatele znalostí. Vyplněný a odeslaný formulář je doručen na kontaktní email, který je uveden v žádosti. Tímto krokem to však nekončí. Veškeré dokumenty je nutné vytisknout a podepsat, a teprve poté je možné žádost podat.

Pokud Vás tento dotační titul zaujal, podívejte se na podrobnější informace na webových stránkách www.inovoucher.cz, v sekci ke stažení naleznete veškeré dokumenty související se žádostí. V případě dotazů nás můžete kontaktujtovat na emailu vanzura@jvtp.cz nebo na telefonu 383 579 114. Příjem žádostí bude ukončen 27. září.