Programy podpory pro startupy

pondělí, 22. května 2023

Programy podpory pro startupy

Jste startupista a uvítal byste pomoc v začátcích? Ať už je Váš projekt v jakékoliv fázi, máme pro Vás hned několik programů podpory. Stačí si jen vybrat, kontaktovat nás a my už Vám se vším poradíme. Je to jednoduché!

1) Soutěž Jihoczech

Máte zatím jen nápad nebo jste s ním úplně na začátku? Soutěž Jihoczech je právě pro Vás. Můžete získat nejen finanční odměnu, ale hlavně důležitou podporu, zviditelnění projektu, kontakty, a kromě sdílené kanceláře na půl roku možná i svého prvního investora. 

  

2) Jihočeský akcelerační program

Podnikáte méně než tři roky a přinášíte na trh nějaké inovativní řešení? Můžete získat podporu až 150 tis na výdaje související se zahájením podnikatelské činnosti nebo na zintenzivněním stávajících podnikatelských aktivit.

 

3) Cross-border Idea & Start-up Contest 2023

Máte nápad na trvale udržitelný rozvoj regionu nebo už s ním dokonce nějakou dobu podnikáte? Zúčastněte se přeshraniční soutěže, kterou pořádá Jihočeský kraj ve spolupráci s Horním Rakouskem a vyhrajte 10 tis EUR. Kromě finanční výhry získáte opět zviditelnění projektu a velmi důležité kontakty.

 

Potřebujete poradit?

Nevíte si rady, jestli jsou programy přesně pro Vás nebo se chcete jen poradit, co by pro Vás bylo vhodné? Výborně, jsme tady pro Vás, rádi Vám poradíme, co by pro Vás bylo nejvhodnější a jakou podporu byste mohli získat. 

Kontaktujte nás

Ing. Lenka Chrobočková
projektová manažerka
T: 721 992 971, E: ekonom@jvtp.cz

Ing. Jana Moravcová
projektová manažerka
T: 774 969 654, E: moravcova@jvtp.cz