Ucelený „balík“ programů pro jihočeské start-upy startuje. Buď u toho i Ty!

pondělí, 3. dubna 2023

Ucelený „balík“ programů pro jihočeské start-upy startuje. Buď u toho i Ty!

Žádná jarní únava, ale chuť začít něco nového, co Tě bude bavit, čemu chceš dát energii a svůj čas, to je přesně to, s tím Ti chceme pomoct! Jihočeský vědeckotechnický park ve spolupráci s Jihočeským krajem otevírá 3. dubna 2023 „balík“ programů pro start-upy.

A konkrétní programy?

Jihoczech – soutěž podnikatelských nápadů

CROSS-BORDER IDEA & START-UP CONTEST 2023

Jihočeský akcelerační program

Současně se ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou a dalšími jihočeskými stakeholdery rozbíhá program OD NÁPADU K REALIZACI.

Jak si vybrat?

Máš podnikatelský nápad a máš spoustu nevyřešených otázek? Sleduj on-line webináře OD NÁPADU K REALIZACI.

Máš nápad, byznys model v hlavě, ale spousty nejasností? Chceš se fyzicky potkávat s podobně uvažujícími lidmi, společně s nimi diskutovat, vyměňovat si názory a zkušenosti, získávat potřebné informace od profíků? A nakonec si zasoutěžit a třeba i vyhrát? Přihlas se do programu Jihoczech.

Máš hotový byznys model nebo už začínáš podnikat a chceš se dostat na zahraniční trhy? Zkus to nejdřív v Rakousku. Přihlas se do Přeshraniční soutěže, získej kontakty a využij možnost vyhrát 10 000 EUR.

Jsi na startu svého podnikání a potřebuješ finance na rozjezd? Pokud je Tvůj nápad nový, originální nebo technologicky orientovaný, využij šanci v Jihočeském akceleračním programu.

Můžeš si vybrat nebo projít všemi programy! Jsme tu i pro Tebe a celou jihočeskou start-upovou komunitu. www.jvtp.cz/kontakty.