Expandující elektrotechnická firma hledá nové zaměstnance

středa, 23. března 2016

ESV11 - Snímač pro měření vodivosti a teploty vody
TSH22 - Hydrostatický ponorný hladinoměr
H7 - Multikanálová záznamová a řídící jednotka, Datalogger

Firma FIEDLER AMS s.r.o., která je zasídlena v Jihočeském vědeckotechnickém parku, je již 25 let průkopníkem ve vývoji systémových řešení pro sběr dat, telemetrii, analýzu dat a řízení procesů ve vodohospodářství.

Jako jedna z vedoucích firem v oboru na českém trhu se soustavně věnuje inovacím svých zařízení, která vylepšuje na základě potřeb a požadavků svých partnerů a zákazníků. Přístroje této firmy se využívají v rozmanitých průmyslových odvětvích po celém světě.

S firmou FIEDLER AMS s.r.o. spolupracují vodohospodářské společnosti, výzkumné ústavy, vysoké školy, správa NP Šumava, ČHMÚ, podniky Povodí, kraje a obce. Firma se může chlubit referencemi od známých společností jako Energie AG, Veolia Česká Republika, a.s., ČEVAK a.s., Čepro, a.s., HBSW a.s., Robert Bosch, s.r.o., Skanska CS a.s., ŠKO-ENERGO s.r.o. a dalších.

Již v roce 2007 firma spolupracovala na vytvoření sítě monitorující meteorologické jevy podél šumavských vrcholků. Zúčastnila se také projektu sanace podzemních vod, ve kterém jsou hladinoměry a čerpací stanice řízeny právě stanicemi M4016 od firmy FIEDLER AMS s.r.o.

Pro rychlý a snadný přístup k datům z limnigrafických stanic, které byly v posledních letech dodány ČHMÚ a podnikům Povodí, i ke stovkám vodoměrných a srážkoměrných stanic lokálních varovných systémů měst a obcí (LVS), firma zřídila a bezplatně provozuje nový volně přístupný server na adrese http://www.hladiny.cz. Na tomto serveru jsou se svolením majitelů stanic zobrazovány týdenní grafy z několika set stanic umístěných po celém území České republiky.

Přístroje firmy FIEDLER AMS s.r.o. lze najít i za hranicemi České republiky. V Himalájské vesnici Kargyak byla instalována jednotka M4016 monitorující teplotní bilance experimentální školní budovy vytápěné prostřednictvím solárních panelů.

Dalším zajímavým projektem byla výstavba komplexního varovného protipovodňového systému (LVS) se satelitními vysílači v Moldavsku. Tyto české přístroje jsou od roku 2015 využívány i ve Spojených arabských emirátech v pouštním ekosystému. Od léta 2016 budou zařízení typu MINILOG použita až na Antarktidě, a to k experimentálním účelům.

Další informace na webových stránkách společnosti.

logo Fiedler
Nyní máte šanci se na vývoji společnosti FIEDLER podílet! Společnost hledá nové zaměstnance do svého týmu HW i SW vývojářů.

Nabízené pozice:

Frontend vývojář

Požadavky:

 • Zkušenosti s programováním webových aplikací
 • Znalost JavaScriptu, popř. jQuery, AngularJS
 • Znalost REST API a Bootstrap výhodou

Backend vývojář

Požadavky:

 • Zkušenosti s programováním webových aplikací
 • Znalost HTML, PHP (Nette, Symphony)
 • Znalost SQL databází (MySQL)
 • Znalost REST API výhodou

Benefity:

 • Přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou
 • Flexibilní pracovní doba, práce z domova
 • Moderní pracovní prostředí
 • Jazykové i odborné vzdělávání
 • Příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji
 • Finanční ohodnocení dle dohody

Pro více informací kontaktujte Evu Adámkovou na emailu adamkova@fiedler.company, nebo telefonicky +420 723 00 80 50.