Společnost BCF - měřitelné navýšení výkonu firmy

pátek, 22. ledna 2016

logo BCF

V novém seriálu příspěvků vám budeme přinášet informace o zajímavých produktech firem zasídlených v JVTP. Jako první se představuje společnost BCF s.r.o., která u nás sídlí od prosince 2014.

Společnost BCF s.r.o. působí na trhu firemního poradenství a transformačního vzdělávání již přes deset let. Její metody a techniky vyvinuté s použitím inovativních postupů jsou ověřeny praxí zaměstnanců z oblasti maloobchodu, strojírenství, automotive, elektrotechniky, bankovnictví, výroby potravin, neziskových organizací, akademické půdy atd.

Společnost BCF s.r.o. vychází mimo jiné z poznatků práce s tzv. živými systémy, ze kterých je zřejmé, že způsob zpracování informace záleží na našich dosavadních zážitcích, prožitcích, zkušenostech a postojích. „Na tomto základě si každou informaci pro sebe individuálně přeložíme, a buď projde jedním uchem dovnitř, druhým ven, nebo se podle ní zařídíme. Bohužel se často stává, že každý člen týmu či firmy si přeloží zadání po svém, pokud je vloženo zvenčí a nedáme si práci se zajištěním správné a ověřené interpretace.“, říká Leoš Kubíček, jednatel společnosti BCF s.r.o.

Společnost BCF s.r.o. pomáhá firmám k dosahování měřitelného navýšení výkonu jednotlivců i celých týmů. Nedílnou součástí portfolia společnosti je transformační vzdělávací systém Kompetenční akademie® zaměřující se na  výcviky manažerů, interních lektorů, profesionálních koučů. Další součástí je program zaměřený na zvýšení obratu obchodních týmů Kompetenční akademie® Elitní Obchodní Tým, který doposud dosahuje navýšení v řádech desítek procent. Kompetenční akademie® se zaměřuje na předání a rozvoj reálných kompetencí (dovedností). Proto má také netradiční motto: PŘESTAŇTE SE VZDĚLÁVAT, ZÍSKEJTE DOVEDNOSTI“

A jaké dovednosti účastníci kurzů mohou získat?

Především se naučí chápat sami sebe a umí převádět formální znalosti na praktické dovednosti. Pro řídící pracovníky je zajímavé, že jsou schopni dokázat podněcovat aktivní zájem o odvádění kvalitní práce u svých podřízených.

logo kompetencni akademiePro strategické manažery, ředitele či majitele firem je určen ucelený kurz Kompetenční akademie® Executive manager. Za tímto unikátním projektem stojí akademičtí pracovníci Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity a experti BCF s.r.o., kteří přináší nejnovější jak vizionářské tak pragmatické přístupy pro efektivní modelaci firmy pro dosažení maximálního výkonu evoluční cestou při zajištění maximální spolupráce a spokojenosti zaměstnanců. 

V programu se naučíte, jak dosahovat měřitelného navýšení výkonu při maximálním zapojení a spokojenosti zaměstnanců za využití inovativních metod Celostního managementu (Holistic Management) vycházejícího z principů práce s tzv. živými systémy, Podnětově – kompatibilní opatření (Incentive-compatible regulation - ICR®),  firemní DNA ve spojení se 2 objevy, za které byly uděleny Nobelovy ceny, transformačních postupů z NLP (Neurolingvistické programování), technikami KAIZEN apod.

Více na: http://www.kompetencni-akademie.cz/vycviky/ka-executive-manager.html

 

 
Kompeteční akademie - Executive Manager

V novém seriálu příspěvků vám budeme přinášet informace o zajímavých produktech firem zasídlených v JVTP. Jako první se představuje společnost BCF s.r.o., která u nás sídlí od prosince 2014. Více informací se dočtete na našem webu www.jvtp.cz

Posted by Jihočeský vědeckotechnický park