Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Rozumím
 

STARTUP WORLD CUP

 
7. března 2017Palác Žofín, Praha
 

Chcete soutěžit o investici $1,000,000? Chcete se setkat tváří v tvář se zkušenými mentory? Chcete rozšířit svoje kontakty o další startupisty a investory?

Cesta k investici milión dolarů může začít jedním kliknutím. Přihlas se do regionálního finále celosvětové soutěže Startup World Cup 2017 v Praze a 7. března zažij event, na kterém bys měl určitě být.

CHCI SOUTĚŽIT

LIFTAGO, STRV, AIR VENTURES
Ondřej Krátký, Luboš Šmíd nebo Václav Pavlečka. Malý výčet jmen, která reprezentují úspěch a využitou příležitost. Budou tam, stejně jako předkladatelé bezmála 30 projektů přihlášených do soutěže během prvního týdne registrace.

CHCI VĚDET VÍC

TADY SE NEPROHRÁVÁ!
Tvůj projekt nemusí být mezi nejlepšími, abys vyhrál. Výhrou je i to, že při registraci do soutěže získáváš i v případě, že nepostoupíš mezi nejlepší, slevu 30% na vstupné a prezentační stánek. Být u toho je stejně k nezaplacení. Využij příležitost, která trvá do 7.2.2017, kdy končí registrace.

CHCI UŠETŘIT

NECHCEŠ SOUTĚŽIT?
Přijď si vychutnat atmosféru Startup World Cup 2017 jako návštěvník. Zadej kód ILOVESWC při koupi vstupenky a získej slevu 10% na vstupné. Využij této příležitosti a potkej se s největšími jmény českého i zahraničního starupového světa.

KOUPIT VSTUPENKU

http://swcprague.com/