Podpořili jsme tyto podnikatelské myšlenky a nápady

Jsme moc rádi, že Vás můžeme seznámit s účastníky programů a projektů Jihočeského vědeckotechnického parku.

 

Studenti Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích podpořeni v rámci iniciativy Jihočeský Digi Hub

Studenti Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích se zúčastnili Stážového programu pořádaného zaměřeného na Robotickou a procesní automatizaci (RPA). Studenti nahlédli do teorie automatizace procesů prostřednictvím softwarové robotiky a objevili možnosti jednotlivých částí automatizace - procesní analýza a identifikace příležitostí v podnicích, optimalizace procesu a návrh automatizace, vývoj automatizace prostřednictvím RPA nástroje, projektový management a ekonomika RPA projektů. Pilotní ročník stážového programu se uskutečnil v rámci iniciativy Jihočeský Digi Hub.
www.jvtp.cz/digihub

 

Milan Dutka, Jihoczech 2020, finalista 3. ročníku soutěže podnikatelských nápadů

Reportáž ze šumavské dílny Milana Dutky, finalisty ročníku 2020 soutěže podnikatelských nápadů Jihoczech, který pod značkou Úcta Dřevu tvoří s úctou ke dřevu, životu, přírodě dřevěná umyvadla.
www.uctadrevu.cz

 

Viktor Korbel, Jihoczech 2019, vítěz 2. ročníku soutěže podnikatelských nápadů

Vítězem 2. ročníku soutěže Jihoczech se stal Viktor Korbel s podnikatelským nápadem Zařízení pro provzdušňování vodních ploch (solární čeřič).
www.h-union.cz

 

Leoš Kubíček, Jihoczech 2018, vítěz 1. ročníku soutěže podnikatelských nápadů

Vítězem 1. ročníku soutěže Jihoczech se stal Leoš Kubíček s podnikatelským nápadem Virtual Lab.
www.virtual-lab.cz

 

Jihočeský Digi Hub - inspirace od regionálních firem

Cílem společné iniciativy regionálních subjektů pod názvem Jihočeský Digi Hub je podpora procesů souvisejících s postupnou digitální transformací regionálních firema současně podpora rozvoje digitálních kompetencí ve školách, a to na všech stupních vzdělávacího systému, a  podpora navazujícího a celoživotního vzdělávání s ohledem na rozvoj digitálních dovedností. Zakladatelem iniciativy je Jihočeský vědeckotechnický park, a.s., další informace o zapojených subjektech a aktivitách realizovaných v rámci Jihočeského Digi Hubu najdete na www.jvtp.cz/digihub.