Testovací laboratoře dostupné v prostorách Jihočeského vědeckotechnického parku

Jihočeský vědeckotechnický park, a.s. provozuje v rámci společné regionální iniciativy Jihočeský Digi Hub testovací laboratoře pro nové technologie.

V testovací laboratoři můžete za pomoci týmu expertů nové technologie poznat, zjistit, jak je možné konkrétní technologii zapojit běžných procesů Vaší organizace a jak s její pomocí stávající procesy zrychlit, zpřesnit, zlevnit, zefektivnit.

Testovací laboratoře jsou připravené pro malé a střední podniky, vzdělávací instituce, veřejnou správu a další organizace, které si chtějí vyzkoušet možnosti a obsluhu nových technologií před jejich vlastním nákupem a implementací do činnosti těchto organizací. 

Tým odborných poradců je připraven poradit s technickým řešením odpovídajícím specifickým potřebám organizace a s možností využití programů na podporu zavádění nových technologií a inovací do firemního prostředí. 

V případě zájmu o využití testovacích prostor využijte, prosím, následující kontaktní údaje: Ing. Ivan Tekel, MBA, +420 777 780 976, tekel@jvtp.cz.