Pronájem vybavených laboratoří a kanceláří

JVTP

Jihočeský vědeckotechnický park nabízí univerzální kancelářské a laboratorní prostory vybavené nábytkem a přístroji k pronájmu za zvýhodněných podmínek.

K pronájmu jsou rovněž prostory poloprovozního charakteru, kde je možné otestovat si své myšlenky v podmínkách blížících se reálnému provozu. JVTP, a.s. poskytuje zvýhodnění oproti tržním cenám nájmů, v případě zájmu kontaktujte některého z našich pracovníků, který vás bude informovat o aktuálních možnostech a podmínkách pronájmu. Po dohodě je možná prohlídka prostor.

 

Dokumenty ke stažení

S vybavením laboratoří, podmínkami, možnostmi využití i cenami pronájmu budou zájemci seznámeni při osobním jednání. Své otázky zasílejte na email info@jvtp.cz nebo volejte na číslo 383 579 114. 

Nabízíme modulárně vybavenou laboratoř ke krátkodobému pronájmu. Základem této laboratoře jsou přístroje pro sterilizaci spotřebního materiálu: laboratorní myčka, výrobník destilované vody a ledu.

Z přístrojů, které máme k dispozici, jsme schopni sestavit laboratoř podle vašich požadavků pro krátkodobý pronájem. Seznam přístrojů je dostupný na našich webových stránkách, některé z nich jsou však nepřenositelné. V případě zájmu nás kontaktujte na email info@jvtp.cz nebo volejte na číslo 383 579 112, rádi Vám poskytneme více informací.

Pronajímané prostory

středa, 10. prosince 2014

Ukázka laboratoří, kanceláří a dalších pronajímaných prostor

laboratoř s médiovou stěnou
laboratoř s hlubokomrazícím boxem
laboratoř s flowboxem a digestoří
laboratoř s 3D tiskárnou a konfokálním mikroskopem