Hithit Antivir – nástroj na pomoc živnostníkům a podnikatelům

hh_antivir

Hithit Antivir je takový zjednodušený Hithit – rychlejší a jednodušší. Chceme podat pomocnou ruku živnostníkům a podnikatelům, aby mohli snáze předprodat své služby a produkty stávajícím, budoucím i minulým zákazníkům.

Hithit je prostor pro financování nových myšlenek, kreativních záměrů, vydávání hudebních alb, natáčení filmů, výrobu inovativních nebo designových produktů, vývoj software, mobilních aplikací a podobně. Těmto nápadům poskytuje platforma Hithit vlastní prostor.

V souvislosti s aktuálním děním Hithit okamžitě zareagoval a dal dohromady program Hithit Antivir, který umožní získat rychle peníze od svých minulých, současných i budoucích zákazníků.

"Předprodáte své služby a produkty. Třeba poukaz na oběd, sestřih, lekci… cokoliv vás napadne. Tyhle peníze nemusíte nikomu vracet, prostě se, až budete mít otevřeno, postaráte o své zákazníky."

Hithit tímto cíleně reaguje na velmi nepříznivou situaci mezi českými a slovenskými živnostníky, kteří v důsledku pandemie a vládních opatření museli dočasně zavřít podnikání. Zkracuje nyní dobu schvalování projektu a snižuje minimální cílovou částku. Hithit je připraven pomoci všem, kdo to v souvislosti s COVID-19 potřebují.

Mrkněte na detaily na www.hithit.cz/antivir.

Co k projektu na Hithit Antivir budete potřebovat?

  • Cílovou částku - promyslete, kolik potřebujete, a držte se nízko, aby nemusely být peníze vraceny (minimální částka je 5000 Kč)
  • Text a obrázky, ve kterých řeknete, co potřebujete a kdo jste
  • Nabídnout alespoň 3 odměny (sami si nastavíte, kdy budou odměny k dispozici) např.: poukazy na vaše služby v budoucnu, vaše výrobky, zajímavé zážitky, které si normálně lidé nekoupí, a cokoliv vás napadne
  • Cestu k zákazníkům - přes sociální sítě nebo třeba email

Je to snadné! Tak hurá do toho! BOJUJEME SPOLEČNĚ!

antivir banner