Virtuální kancelář – záloha

Retorta

Firma Retorta s.r.o. se zaměřuje na vývoj nových lékových forem a systémů vhodných pro aplikaci biotechnologicky účinných látek jako rekombinantních proteinů a monoklonálních protilátek, ve vodě nerozpustných účinných látek a fyzikálně nestabilních účinných látek. Impulsem k založení firmy byla více jak 20 letá zkušenost s vývojem farmaceutických přípravků pro zahraniční firmy v USA, EU, Latinské Americe, Číně, Indii a v arabských zemích.

 

Zemědělská fakulta Jihočeské univerzity

V prostorách JVTP sídlila část katedry zootechnických věd, která se zabývá výzkumnou činností v oborech zootechniky a zemědělských biotechnologií například v rámci projektu „Komplexní systém zvýšení kvality mléka, mléčných produktů a monitoring zdravotního stavu krav s cílem zvýšit přidanou hodnotu zemědělské produkce ČR“. Kromě výzkumné činnosti se katedra podílí na výuce studentů Zemědělské fakulty.

www.zf.jcu.cz

 

VTP Agrien

Společnost byla založena za účelem podpory podnikatelských aktivit, zejména v oborech ochrany životního prostředí, zemědělství a biotechnologií.

www.agrien.cz

 

Jan Vrána

Firma provádí zakázkový konstrukční vývoj a výrobu technologických zařízení se zaměřením na biotechnologické aplikace za úzké spolupráce s uživateli těchto zařízení. Díky takovéto spolupráci je technologické zařízení vyrobeno přesně na míru k určené aplikaci a tím i dosaženo příznivých cen výrobků s maximálním dodržením kvality.

 

B64

Firma B64 s.r.o. v JVTP instalovala tzv. chytrý energetický bod. Tato technologie se skládá z centrálního úložiště energie (vanadiová baterie) a sluneční elektrárny umožňující využívat sluneční energii po celý den.

www.b64.cz

 

Rubinion

Společnost se zabývá vývojem informačních systémů pro aplikace v prostředí SAP. Firma nabízí vysokou kvalitu služeb v oblasti SAP vývoje a konzultací, klade maximální důraz na kvalitu a přesnost implementovaných business procesů do individuálních SAP řešení.

www.rubinion.cz

 

ProNanoTech

Společnost ProNanoTech s.r.o. se zaměřuje na produkci nanovlákenných struktur a jejich derivátů a jejich funkcionalizaci bioaktivními látkami v čistém prostředí. Hlavními oblastmi využití produktů je kosmetický průmysl a zdravotnictví.

www.pronanotech.cz

 

KAKTUS Software

Hlavní činností firmy KAKTUS Software, spol. s r.o. je vývoj, správa s provoz  informačních systémů na zakázku a vývoj a prodej informačního systému HelpDesk Studio. Tomuto vývoji se společnost věnuje koncepčně od svého založení do současnosti.“

www.kswr.cz

 

e-Šumava.cz

Společnost e-Šumava.cz s.r.o. ve spolupráci s firmou E.ON provozuje síť půjčoven elektrokol, elektroskútrů, elektromobilů a dobíjecích stanic na Šumavě.

www.e-sumava.cz