Programy podpory start-upů

Jste startupista a uvítal/a byste pomoc v začátcích? Ať už je Váš projekt v jakékoliv fázi, máme pro Vás hned několik programů podpory. Stačí si jen vybrat, kontaktovat nás a my už Vám se vším poradíme. Je to jednoduché!

1) Program JihoSTART

Podporuje formou  dotace (ve výši až 100 %) poskytování zvýhodněných expertních poradenských a mentorských služeb pro inovativní začínající podnikatele a start-upy Jihočeského kraje, případně z jiných krajů, pokud bude definovatelný dopad předmětu podnikání také do Jihočeského kraje.

 

2) Jihočeský akcelerační program

Podnikáte méně než tři roky a přinášíte na trh nějaké inovativní řešení? Můžete získat podporu až 150 tis na výdaje související se zahájením podnikatelské činnosti nebo na zintenzivněním stávajících podnikatelských aktivit.

 

3) Další podpora v průběhu roku

Pracujeme na dalších formách podpory pro začínající podnikatele, sledujte naše stránky a sociální sitě a dozvíte se všechno včas.

Potřebujete poradit?

Nevíte si rady, jestli jsou programy přesně pro Vás nebo se chcete jen poradit, co by pro Vás bylo vhodné? Výborně, jsme tady pro Vás, rádi Vám poradíme, co by pro Vás bylo nejvhodnější a jakou podporu byste mohli získat. 

Kontaktujte nás

Ing. Lenka Chrobočková
projektová manažerka
T: 721 992 971, E: ekonom@jvtp.cz

Ing. Jana Moravcová
projektová manažerka
T: 774 969 654, E: moravcova@jvtp.cz