Aktuality

Kyberneticka Revoluce CZ/ Lid vs Roboti?

Kyberneticka Revoluce CZ/ Lid vs Roboti?

5. dubna 2018

Dne 28.3.2018 se v Jihočeském vědeckotechnickém parku uskutečnila již druhá konference související s tématem Průmyslu 4.0 tentokrát s názvem Kybernetická revoluce – lid vs roboti?  ... Více »

 
Jihoczech v plném proudu

Jihoczech v plném proudu

21. února 2018

Dnešním dnem začínáme druhou polovinu série seminářů soutěže Jihoczech, do které se přihlásilo úžasných 38 nápadů! Děkujeme!  ... Více »

 
Rok rodinného podnikání 2018

Rok rodinného podnikání 2018

19. února 2018

JVTP, a.s. se stal oficiálním podporovatelem projektu Rok rodinného podnikání 2018   ... Více »

 
Jak úspěšně předat rodinnou firmu druhé generaci

Jak úspěšně předat rodinnou firmu druhé generaci

31. ledna 2018

Zúčastnili jsme se konference „Jak úspěšně předat rodinnou firmu druhé generaci“. Konference se zaměřovala na problematiku předávání firem z první generace, generace zakladatelů, na druhou generaci. Na konferenci vystoupili zástupci vlády, představitelé významných českých rodinných firem a zástupci české a zahraniční akademické sféry. Co se...  ... Více »

 
Firma BCF nabízí možnost vyzkoušet si virtuální realitu pro zasídlené firmy!

Firma BCF nabízí možnost vyzkoušet si virtuální realitu pro zasídlené...

12. ledna 2018

na tento měsíc leden 2018 má firma Holistic Management k dispozici pro testování velice zajímavou aplikaci ve virtuální realitě a rádi by k testování ZDARMA přizvali lidi ze zasídlených firem nebo dlaší zpřátelené osoby.   ... Více »

 
BLÍŽÍ SE TERMÍN PRO UZAVŘENÍ PŘIHLÁŠEK DO JIHOCZECHA!

BLÍŽÍ SE TERMÍN PRO UZAVŘENÍ PŘIHLÁŠEK DO JIHOCZECHA!

8. ledna 2018

BLÍŽÍ SE KONEC LEDNA A S TÍM TERMÍN PRO UZAVŘENÍ PŘIHLÁŠEK DO SOUTĚŽE JIHOCZECH! ! ! Proto apelujeme na všechny, kteří váhají zda poslat svůj nápad: Využijte svou šanci, protože z každého nápadu se může vyklubat úspěšné podnikání.  ... Více »

 
V rámci OP PIK vyhlásilo MPO dne 5.12.2017 v pořadí již VI. Výzvu programu podpory Technologie, který je určen výhradně pro malé podnikatele, kterým pořízení moderních strojů a vybavení umožní další úspěšný rozvoj.

V rámci OP PIK vyhlásilo MPO dne 5.12.2017 v pořadí již VI. Výzvu...

4. ledna 2018

Jste začínajícím podnikatelským subjektem, jehož podnikatelská historie nepřekročila hranici tří let? Chybí vám dostatek finančních prostředků na pořízení moderních zařízení a technologií? Chcete urychlit rozvoj vašeho podnikání?  ... Více »

 
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

3. ledna 2018

Pracovní pozice – RIS3 developer strategických projektů pro oblast Spolupráce a technologický transfer v projektu Smart akcelerátor v Jihočeském kraji (CZ.02.2.69/0.0/0.0/15_004/0000676)  ... Více »

 
Jihoczech – příběh jihočeských elektrokoloběžek Hugo Bike

Jihoczech – příběh jihočeských elektrokoloběžek Hugo Bike

3. listopadu 2017

V rámci soutěže Jihochech ve spolupráci s rádiem Kiss a firmou Hugo Bike pořádal Jihočeský vědeckotechnický park, a.s. akci s názvem Jihoczech – příběh jihočeských elektrokoloběžek Hugo Bike.  ... Více »

 
JIHOCZECH – SOUTĚŽ NEJEN PRO STARTUPY

JIHOCZECH – SOUTĚŽ NEJEN PRO STARTUPY

1. listopadu 2017

Science fiction? Nikoliv. V Jihočeském vědeckotechnickém parku, akciové společnosti Jihočeského kraje, pouze chtějí podpořit všechny, co mají odvahu, zvažují podnikání a svou myšlenku chtějí převést v čin.   ... Více »