Aktuality

Konference rodinných firem

Konference rodinných firem

9. listopadu 2018

Dne 8. listopadu 2018 se v prostorách Jihočeského vědeckotechnického parku uskutečnil workshop Plánování a řízení v rodinných firmách v rámci projektu ENTER-transfer.  ... Více »

 
Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding

Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na...

5. listopadu 2018

V České republice komunitní financování neboli crowdfunding využilo ke svému financování již několik tisíc českých kulturních, technologických a vědeckých projektů a jeho obliba neustále vzrůstá. Do Českých Budějovic míří na pozvání Jihočeské agentury pro podporu inovačního podnikání v polovině listopadu přední český odborník David Friedl z...  ... Více »

 
Workshop pro ZŠ a ZUŠ Bezdrevská 3

Workshop pro ZŠ a ZUŠ Bezdrevská 3

5. listopadu 2018

Ve dnech 31.10. a 1.11. proběhlo v laboratořích Jihočeského vědeckotechnického parku praktické odpoledne pro ZŠ a ZUŠ Bezdrevská 3.   ... Více »

 
Creative business cup

Creative business cup

15. října 2018

Virtual LAB unikátní propojení psychologie a virtuální reality - vítěz jihočeské soutěže o nejlepší ponikatelský projekt Jihoczech reprezentoval náš region v národním kole mezinárodní start-upové soutěži Creative business cup, kterou u nás pořádá Czechinvest.  ... Více »

 
2. ročník soutěže Jihoczech vyhlášen

2. ročník soutěže Jihoczech vyhlášen

1. října 2018

Jihočeský vědeckotechnický park ve spolupráci s partnery projektu a s garancí Jihočeského kraje vyhlašuje dne 1.10.2018 druhý ročník regionální veřejné soutěže s názvem Jihoczech – soutěž nejen pro starupy.  ... Více »

 
Jihočeské podnikatelské vouchery do 27. září

Jihočeské podnikatelské vouchery do 27. září

11. září 2018

Uvažovali jste někdy o dotaci pro Vaše podnikání, ale odrazovala Vás přílišná byrokracie? Zkuste Jihočeské podnikatelské vouchery. Jde o jednoduché dotační schéma poskytující podporu malým a středním podnikům z Jihočeského kraje na nákup služeb od výzkumných organizací z celé ČR. Cílem Jihočeských podnikatelských voucherů je především usnadnit...  ... Více »

 
CzechMatch

CzechMatch

24. srpna 2018

Londýn volá! Expandujte svůj byznys do UK!  ... Více »

 
Creative Business Cup

Creative Business Cup

3. srpna 2018

Chystá se další ročník start-upové soutěže, kterou pořádá agentura Czechinvest! Jedná se o start-upovou soutěž zaměřenou na kreativní průmysly. Do soutěže se mohou zapojit firmy z těchto oblastí: design, móda, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba, rozhlas, televize, ale i software, počítačové...  ... Více »

 
V Jihočeském kraji se formuje sociální inkubátor

V Jihočeském kraji se formuje sociální inkubátor

25. června 2018

Stále častěji se v poslední době diskutuje o sociálním podnikání, sociálních inovacích či nedostatku zaměstnanců. Nová iniciativa s názvem Jihočeský sociální inkubátor má ambici stát se podpůrnou a akcelerační platformou pro tato témata. V pondělí 18. června 2018 se na půdě Jihočeského vědeckotechnického parku uskutečnil kulatý stůl, kde o jeho...  ... Více »