Aktuality

Creative business cup

Creative business cup

15. října 2018

Virtual LAB unikátní propojení psychologie a virtuální reality - vítěz jihočeské soutěže o nejlepší ponikatelský projekt Jihoczech reprezentoval náš region v národním kole mezinárodní start-upové soutěži Creative business cup, kterou u nás pořádá Czechinvest.  ... Více »

 
2. ročník soutěže Jihoczech vyhlášen

2. ročník soutěže Jihoczech vyhlášen

1. října 2018

Jihočeský vědeckotechnický park ve spolupráci s partnery projektu a s garancí Jihočeského kraje vyhlašuje dne 1.10.2018 druhý ročník regionální veřejné soutěže s názvem Jihoczech – soutěž nejen pro starupy.  ... Více »

 
Jihočeské podnikatelské vouchery do 27. září

Jihočeské podnikatelské vouchery do 27. září

11. září 2018

Uvažovali jste někdy o dotaci pro Vaše podnikání, ale odrazovala Vás přílišná byrokracie? Zkuste Jihočeské podnikatelské vouchery. Jde o jednoduché dotační schéma poskytující podporu malým a středním podnikům z Jihočeského kraje na nákup služeb od výzkumných organizací z celé ČR. Cílem Jihočeských podnikatelských voucherů je především usnadnit...  ... Více »

 
CzechMatch

CzechMatch

24. srpna 2018

Londýn volá! Expandujte svůj byznys do UK!  ... Více »

 
Creative Business Cup

Creative Business Cup

3. srpna 2018

Chystá se další ročník start-upové soutěže, kterou pořádá agentura Czechinvest! Jedná se o start-upovou soutěž zaměřenou na kreativní průmysly. Do soutěže se mohou zapojit firmy z těchto oblastí: design, móda, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba, rozhlas, televize, ale i software, počítačové...  ... Více »

 
V Jihočeském kraji se formuje sociální inkubátor

V Jihočeském kraji se formuje sociální inkubátor

25. června 2018

Stále častěji se v poslední době diskutuje o sociálním podnikání, sociálních inovacích či nedostatku zaměstnanců. Nová iniciativa s názvem Jihočeský sociální inkubátor má ambici stát se podpůrnou a akcelerační platformou pro tato témata. V pondělí 18. června 2018 se na půdě Jihočeského vědeckotechnického parku uskutečnil kulatý stůl, kde o jeho...  ... Více »

 
Vyhlášen 5. ročník Jihočeských podnikatelských voucherů

Vyhlášen 5. ročník Jihočeských podnikatelských voucherů

15. června 2018

Dne 18. 6. 2018 byla vyhlášena výzva na podávání žádostí v rámci programu Jihočeské podnikatelské vouchery.  ... Více »

 
Speciální brýle pomáhají při fóbiích, sportovcům i manažerům

Speciální brýle pomáhají při fóbiích, sportovcům i...

12. června 2018

Přečtěte si článek v MF DNES o vítězi soutěže Jihoczech!   ... Více »

 
NÁSTUPNICTVÍ - setkání s firmami

NÁSTUPNICTVÍ - setkání s firmami

31. května 2018

Dne 28. 5. 2018 se v Jihočeském vědeckotechnickém parku, a.s. uskutečnilo Setkání s firmami a stakeholdery v rámci projektu ENTER-transfer, které organizovala Fakulta managementu Vysoké školy ekonomické ve spolupráci s Jihočeským vědeckotechnickým parkem, a.s.  ... Více »