Aktuality

Devátý ročník T-Mobile Rozjezdů odstartován

Devátý ročník T-Mobile Rozjezdů odstartován

30. ledna 2019

Nosíte v hlavě nápad na podnikání, nebo už na vlastní triko podnikáte?  ... Více »

 
Podnikatelské nápady přihlášené do letošního ročníku soutěže Jihoczech, získají přístup ke crowdfundingu

Podnikatelské nápady přihlášené do letošního ročníku soutěže...

10. ledna 2019

V České republice komunitní financování neboli crowdfunding využilo ke svému financování již několik tisíc českých kulturních, technologických a vědeckých projektů a jeho obliba neustále vzrůstá. Využití tohoto fenoménu alternativního financování se pro začínající podnikatele přímo nabízí. Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (JAIP)...  ... Více »

 
Přeshraniční projekt SIP-SME se přesouvá do další fáze

Přeshraniční projekt SIP-SME se přesouvá do další fáze

19. listopadu 2018

Přeshraniční česko-rakouský projekt Služby pro inovační procesy v malých a středních firmách (SIP-SME) si klade za cíl navrhnout nástroj, který bude využitelný jako metodická podpora k průběžnému řízení inovačních procesů v malých a středních podnicích (MSP).   ... Více »

 
Konference rodinných firem

Konference rodinných firem

9. listopadu 2018

Dne 8. listopadu 2018 se v prostorách Jihočeského vědeckotechnického parku uskutečnil workshop Plánování a řízení v rodinných firmách v rámci projektu ENTER-transfer.  ... Více »

 
Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding

Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na...

5. listopadu 2018

V České republice komunitní financování neboli crowdfunding využilo ke svému financování již několik tisíc českých kulturních, technologických a vědeckých projektů a jeho obliba neustále vzrůstá. Do Českých Budějovic míří na pozvání Jihočeské agentury pro podporu inovačního podnikání v polovině listopadu přední český odborník David Friedl z...  ... Více »

 
Workshop pro ZŠ a ZUŠ Bezdrevská 3

Workshop pro ZŠ a ZUŠ Bezdrevská 3

5. listopadu 2018

Ve dnech 31.10. a 1.11. proběhlo v laboratořích Jihočeského vědeckotechnického parku praktické odpoledne pro ZŠ a ZUŠ Bezdrevská 3.   ... Více »

 
Creative business cup

Creative business cup

15. října 2018

Virtual LAB unikátní propojení psychologie a virtuální reality - vítěz jihočeské soutěže o nejlepší ponikatelský projekt Jihoczech reprezentoval náš region v národním kole mezinárodní start-upové soutěži Creative business cup, kterou u nás pořádá Czechinvest.  ... Více »

 
2. ročník soutěže Jihoczech vyhlášen

2. ročník soutěže Jihoczech vyhlášen

1. října 2018

Jihočeský vědeckotechnický park ve spolupráci s partnery projektu a s garancí Jihočeského kraje vyhlašuje dne 1.10.2018 druhý ročník regionální veřejné soutěže s názvem Jihoczech – soutěž nejen pro starupy.  ... Více »

 
Jihočeské podnikatelské vouchery do 27. září

Jihočeské podnikatelské vouchery do 27. září

11. září 2018

Uvažovali jste někdy o dotaci pro Vaše podnikání, ale odrazovala Vás přílišná byrokracie? Zkuste Jihočeské podnikatelské vouchery. Jde o jednoduché dotační schéma poskytující podporu malým a středním podnikům z Jihočeského kraje na nákup služeb od výzkumných organizací z celé ČR. Cílem Jihočeských podnikatelských voucherů je především usnadnit...  ... Více »

 
CzechMatch

CzechMatch

24. srpna 2018

Londýn volá! Expandujte svůj byznys do UK!  ... Více »