Aktuality

Premiéra aplikace „virtuální zasedačky“ vítěze loňského ročníku soutěže Jihoczech

Premiéra aplikace „virtuální zasedačky“ vítěze loňského ročníku...

28. března 2019

26.3.2019 se jako první v České republice virtuálně propojily v rámci veřejné prezentace dvě pracoviště jedné firmy a to v Praze v prostorách společnosti HP a v Českých Budějovicích v objektu Jihočeského vědeckotechnického parku.   ... Více »

 
Projekt rodinného nástupnictví

Projekt rodinného nástupnictví

22. března 2019

Každý rok ukončí svou činnost mnoho dobře fungujících rodinných podniků z důvodu obtížnosti najít svého nástupce, který by převzal vedení podniku.   ... Více »

 
JVTP nabízí účastníkům soutěže Jihoczech bezplatné workshopy a semináře!

JVTP nabízí účastníkům soutěže Jihoczech bezplatné workshopy a...

14. března 2019

Stejně jako loňský rok jsou i letos pro naše soutěžící organizovány zajímavé semináře díky kterým se mohou dozvědět, jak ze svého nápadu nastartovat úspěšné podnikání.  ... Více »

 
Bezplatné semináře v rámci soutěže T-Mobile Rozjezdů v JVTP

Bezplatné semináře v rámci soutěže T-Mobile Rozjezdů v JVTP

11. března 2019

Rádi byste věděli, jak sestavit podnikatelský plán a získali prodejní dovednosti? Chcete se dozvědět, jaké jsou předpoklady úspěšného a efektivního marketingu a komunikace na sociálních sítích?  ... Více »

 
Podnikatelské nápady přihlášené do letošního ročníku soutěže Jihoczech, získají přístup ke crowdfundingu

Podnikatelské nápady přihlášené do letošního ročníku soutěže...

10. ledna 2019

V České republice komunitní financování neboli crowdfunding využilo ke svému financování již několik tisíc českých kulturních, technologických a vědeckých projektů a jeho obliba neustále vzrůstá. Využití tohoto fenoménu alternativního financování se pro začínající podnikatele přímo nabízí. Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání (JAIP)...  ... Více »

 
Přeshraniční projekt SIP-SME se přesouvá do další fáze

Přeshraniční projekt SIP-SME se přesouvá do další fáze

19. listopadu 2018

Přeshraniční česko-rakouský projekt Služby pro inovační procesy v malých a středních firmách (SIP-SME) si klade za cíl navrhnout nástroj, který bude využitelný jako metodická podpora k průběžnému řízení inovačních procesů v malých a středních podnicích (MSP).   ... Více »

 
Konference rodinných firem

Konference rodinných firem

9. listopadu 2018

Dne 8. listopadu 2018 se v prostorách Jihočeského vědeckotechnického parku uskutečnil workshop Plánování a řízení v rodinných firmách v rámci projektu ENTER-transfer.  ... Více »

 
Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na crowdfunding

Jak připravit úspěšnou kampaň poradí přední odborník na...

5. listopadu 2018

V České republice komunitní financování neboli crowdfunding využilo ke svému financování již několik tisíc českých kulturních, technologických a vědeckých projektů a jeho obliba neustále vzrůstá. Do Českých Budějovic míří na pozvání Jihočeské agentury pro podporu inovačního podnikání v polovině listopadu přední český odborník David Friedl z...  ... Více »

 
Workshop pro ZŠ a ZUŠ Bezdrevská 3

Workshop pro ZŠ a ZUŠ Bezdrevská 3

5. listopadu 2018

Ve dnech 31.10. a 1.11. proběhlo v laboratořích Jihočeského vědeckotechnického parku praktické odpoledne pro ZŠ a ZUŠ Bezdrevská 3.   ... Více »

 
Creative business cup

Creative business cup

15. října 2018

Virtual LAB unikátní propojení psychologie a virtuální reality - vítěz jihočeské soutěže o nejlepší ponikatelský projekt Jihoczech reprezentoval náš region v národním kole mezinárodní start-upové soutěži Creative business cup, kterou u nás pořádá Czechinvest.  ... Více »