Aktuality

Jihoczech – příběh jihočeských elektrokoloběžek Hugo Bike

Jihoczech – příběh jihočeských elektrokoloběžek Hugo Bike

3. listopadu 2017

V rámci soutěže Jihochech ve spolupráci s rádiem Kiss a firmou Hugo Bike pořádal Jihočeský vědeckotechnický park, a.s. akci s názvem Jihoczech – příběh jihočeských elektrokoloběžek Hugo Bike.  ... Více »

 
JIHOCZECH – SOUTĚŽ NEJEN PRO STARTUPY

JIHOCZECH – SOUTĚŽ NEJEN PRO STARTUPY

1. listopadu 2017

Science fiction? Nikoliv. V Jihočeském vědeckotechnickém parku, akciové společnosti Jihočeského kraje, pouze chtějí podpořit všechny, co mají odvahu, zvažují podnikání a svou myšlenku chtějí převést v čin.   ... Více »

 
Projektový den pro žáky ZŠ v JVTP, a.s.

Projektový den pro žáky ZŠ v JVTP, a.s.

25. října 2017

Po roce se opět v laboratořích JVTP, a.s. uskutečnily projektové dny se žáky ZŠ a ZUŠ Bezdrevská 3, zaměřené na oblast přírodních a technických věd.   ... Více »

 
Soutěž Jihoczech

Soutěž Jihoczech

20. října 2017

Byla spuštěna celokrajská „soutěž o nejlepší podnikatelský záměr“ s názvem Jihoczech!  ... Více »

 
První náměstek Knot představil v Praze na konferenci o možnostech zvýšení konkurenceschopnosti v ČR zdařilý projekt Smart Písek a Smart region

První náměstek Knot představil v Praze na konferenci o možnostech...

18. října 2017

Představit chytré příklady řízení obcí a zvýšit tak konkurenceschopnost České republiky. To je jedním z cílů konference Světového ekonomického fóra (WEF), která se koná každoročně už od roku 2014 a letos připadla na úterý 3. října.   ... Více »

 
BIG DATA konference

BIG DATA konference

11. října 2017

Pozvánka na Mezinárodní BIG DATA konferenci, jež se bude konat 24. 10. 2017 v prostorách Technologického centra Písek.  ... Více »

 
E.ON zapůjčil elektromobil VW E-up pro testování v rámci JVTP

E.ON zapůjčil elektromobil VW E-up pro testování v rámci JVTP

27. září 2017

O elektromobilech se v současnosti mluví stále častěji a spousta lidí vidí v elektromobilitě budoucnost. Výhodou elektrického pohonu jsou nízké emise, levný provoz a nízká hlučnost. Tento inovativní způsob dopravy šetrný k životnímu prostředí jsme se v JVTP, a.s. rozhodli otestovat na vlastní kůži.   ... Více »

 
Program EXPANZE: Bezúročné úvěry pro malé a střední podnikatele

Program EXPANZE: Bezúročné úvěry pro malé a střední...

8. září 2017

Malí a střední podnikatelé mohou u Českomoravské záruční a rozvojové banky žádat o bezúročné úvěry a finanční příspěvky na úhradu úroků pro své investiční projekty realizované na území celé ČR vyjma hlavního města Prahy.  ... Více »

 
NAVRHNI PROJEKT: NOVÝ ROČNÍK SOUTĚŽE PRO STUDENTY SŠ

NAVRHNI PROJEKT: NOVÝ ROČNÍK SOUTĚŽE PRO STUDENTY SŠ

8. září 2017

Ministerstvo pro místní rozvoj vypisuje pro středoškolské studenty soutěž „Navrhni projekt“. Cílem soutěže je podnítit zájem studentů o řešení problematických oblastí života ve svém okolí s možností využít prostředky z evropských fondů.  ... Více »

 

Zahájen příjem žádostí v programu Jihočeské podnikatelské...

1. září 2017

Do 28. 9. 2017 máte možnost podat žádost o Jihočeský podnikatelský voucher.  ... Více »